Tu jesteśmy!


 

 

Jednostki administracyjne z Tłumaczem on-line języka migowego na terenie całej Polski:

 


 

Organy administracji rządowej:

 

Główny Inspektorat Sanitarny Targowa 65, 03-729 Warszawa
Główny Inspektorat Transportu Drogowego Al. Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa
Główny Urząd Nadzoru Budowlanego Krucza 38/42, 00-926 Warszawa
Ministerstwo Cyfryzacji   link na stronę
Narodowe Centrum Kultury
Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych

 

Organy administracji publicznej:


Centralne Biuro Antykorupcyjne:
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Warszawie ul. Poleczki 3, 02-822 Warszawa
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Białymstoku ul. Gen. Władysława Andersa 46B, 15-113 Białystok
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Gdańsku ul. Kartuska 385 b, 80-125 Gdańsk
Bydgoszcz, Wydział Zamiejscowy Delegatury CBA w Gdańsku, ul. Siedlecka 10, 85-403, Bydgoszcz
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Katowicach ul. 1 Maja 123, 40-235 Katowice
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Krakowie ul. Fabryczna 18, 31-553 Kraków
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Lublinie ul. Gliniana 7, 20-616 Lublin
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Łodzi ul. Rzgowska 34/36, 93-172 Łódź
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Poznaniu ul. Wichrowa 20, 60-449 Poznań
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Rzeszowie ul. Wspólna 1, 35-205 Rzeszów
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Szczecinie ul. Żołnierska 4d, 71-210 Szczecin
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego we Wrocławiu ul. Rodakowskiego 6, 51-637 Wrocław

 

 

Państwowy Fundusz Rehabilitacyjny Osób Niepełnosprawnych (PFRON):
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Mazowiecki al. Jana Pawła II 13, 00-828 Warszawa (3 piętro)
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Kujawsko-Pomorski ul. Szosa Chełmińska 30, 87-100 Toruń
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Lubelski ul. Władysława Kunickiego 59, 20-422 Lublin
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Lubuski ul. Bohaterów Westerplatte 11, 65-034 Zielona Góra
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Łódzki ul. Kilińskiego 169, 90-353 Łódź
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Małopolski ul. Na Zjeździe 11, 30-527 Kraków
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Opolski ul. Katowicka 55, 45-061 Opole
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Podkarpacki ul. Rejtana 10, 35-310 Rzeszów
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Podlaski ul. Fabryczna 2, 15-483 Białystok
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Pomorski al. Grunwaldzka 184, 80-266 Gdańsk
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Śląski pl. Grunwaldzki 8-10/8, 40-950 Katowice
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Świętokrzyski al. IX Wieków Kielc 3, 25-516 Kielce
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Warmińsko-Mazurski ul. A. Mickiewicza 21/23, 10-508 Olsztyn
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Wielkopolski ul. Lindego 6, 60-573 Poznań
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Zachodniopomorski al. Powstańców Wielkopolskich 33, 70-111 Szczecin
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Dolnośląski ul. Szewska 6/7, 50-053 Wrocław

 

Urząd Komunikacji Elektronicznej

Delegatura UKE w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20, 01-211 Warszawa
Delegatura UKE w Białymstoku ul. Warszawska 1a, 15-062 Białystok
Delegatura UKE w Bydgoszczy ul. Wojska Polskiego 23, 85-825 Bydgoszcz
Delegatura UKE w Gdyni ul. Kielecka 103, 81-650 Gdynia
Delegatura UKE w Kielcach ul. Urzędnicza 13, 25-729 Kielce
Delegatura UKE w Krakowie ul. Świętokrzyska 12, 30-015 Kraków
Delegatura UKE w Lublinie ul. Zana 38 C, 20-601 Lublin,
Delegatura UKE w Łodzi ul. Nawrot 8, 90-039 Łódź
Delegatura UKE w Olsztynie ul. Wyszyńskiego 1, 10-457 Olsztyn
Delegatura UKE w Opolu
ul. Łokietka 2, 45-563 Opole
Delegatura UKE w Poznaniu
ul. Kasprzaka 54, 60-245 Poznań
Delegatura UKE w Rzeszowie
ul. Grunwaldzka 17, 35-068 Rzeszów
Delegatura UKE w Siemianowicach Śląskich
ul. Walerego Wróblewskiego 75, 41-106 Siemianowice Śląskie
Delegatura UKE w Szczecinie
Al. Wyzwolenia 70, 71-506 Szczecin
Delegatura UKE we Wrocławiu
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 15-17, 50-044 Wrocław
Delegatura UKE w Zielonej Górze
ul. J. Dąbrowskiego 12, 65-021 Zielona Góra

 

Urzędy Statystyczne (do końca trwania Narodowego Samospisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021):
Urząd Statystyczny w Warszawie Województwo mazowieckie
 Urząd Statystyczny w Zielonej Górze Województwo lubuskie

 

Organy wymiaru sprawiedliwości:
Sąd Apelacyjny w Białymstoku ul. Mickiewicza 5, 15-213 Białystok
Sąd Okręgowy w Białymstoku
ul. M. Skłodowskiej-Curie 1, 15-950 Białystok
Sąd Rejonowy w Bochni ul. Tadeusza Kościuszki 4, 32-700 Bochnia
Sąd Rejonowy w Bolesławcu ul. Sądowa 1, 59-700 Bolesławiec
Sąd Rejonowy w Braniewie ul. Sądowa 1, 14-500 Braniewo
Sąd Rejonowy w Brzegu ul. Bolesława Chrobrego 31, 49-300 Brzeg
Sąd Rejonowy w Busku-Zdroju ul. Tadeusza Kościuszki 5, 28-100 Busko-Zdrój
Sąd Rejonowy w Bytomiu  ul. Piekarska 1, 41-902 Bytom
Sąd Rejonowy w Chełmnie ul. Toruńska 3, 86-200 Chełmno
Sąd Rejonowy w Chorzowie ul. dr Józefa Rostka 2, 41-500 Chorzów
Sąd Rejonowy w Chrzanowie ul. Aleja Henryka 23, 32-500 Chrzanów
Sąd Rejonowy w Cieszynie ul. Garncarska 8, 43-400 Cieszyn
Sąd Rejonowy dla Krakowa – Krowodrzy – Zamiejscowy VII Wydział Ksiąg Wieczystych (z siedzibą w Czernichowie) ul. Sportowa 10, 32-070 Czernichów
Sąd Rejonowy w Człuchowie ul. Szczecińska 1, 77-300 Człuchów
Sąd Okręgowy w Elblągu (I lokalizacja) ul. Płk. Stanisława Dąbka 21, 82-300 Elbląg
Sąd Okręgowy w Elblągu (II lokalizacja) Plac Konstytucji 1, 82-300 Elbląg
Sąd Rejonowy w Elblągu ul Płk. Stanisława Dąbka 21, 82-300 Elbląg
Sąd Okręgowy w Gdańsku ul. Nowe Ogrody 30/34, 80-803 Gdańsk
Sąd Okręgowy w Gliwicach ul Kościuszki 15, 44-100 Gliwice
Sąd Rejonowy w Gliwicach ul. Powstańców Warszawy 23, 44-100 Gliwice
Sąd Rejonowy w Golubiu-Dobrzyniu ul. Kościelna 23/25, 87-400 Golub-Dobrzyń
Sąd Rejonowy w Grójcu ul. Sportowa 14, 05-600 Grójec
Sąd Rejonowy w Grudziądzu ul. Sikorskiego 19/23, 86-300 Grudziądz
Sąd Rejonowy w Gryficach ul. Wysoka Brama 2, 72-300 Gryfice
Sąd Rejonowy w Gryfinie ul. Grunwaldzka 2, 74-100 Gryfino
Sąd Rejonowy w Hrubieszowie ul. Mjr. H. Dobrzańskiego “Hubala” 7, 22-500 Hrubieszów
Sąd Rejonowy w Iławie ul. Mikołaja Kopernika 4B, 14-200 Iława
Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze Al. Wojska Polskiego 56, 58-500 Jelenia Góra
Sąd Rejonowy w Jędrzejowie ul. 11 Listopada 74, 28-300 Jędrzejów
Sąd Apelacyjny w Katowicach al. Korfantego 117/119, 40-156 Katowice
Sąd Okręgowy w Kielcach ul. Seminaryjska 12a, 25-372 Kielce
Sąd Rejonowy w Kielcach ul. Warszawska 44, 25-312 Kielce
Sąd Rejonowy w Kluczborku ul. Katowicka 2, 46-200 Kluczbork
Sąd Rejonowy w Końskich ul. Iwo Odrowąża 5, 26-200 Końskie
Sąd Rejonowy w Kozienicach ul. Konstytucji 3 Maja 22, 26-900 Kozienice
Sąd Apelacyjny w Krakowie Przy Rondzie 3, 31-547 Kraków
Sąd Okręgowy w Krakowie ul. Przy Rondzie 7, 31-547 Kraków
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie ul. Przy Rondzie 7, 31-547 Kraków
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Nowa Huta w Krakowie ul. Przy Rondzie 7, 31-547 Kraków
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Podgórza w Krakowie ul. Przy Rondzie 7, 31-547 Kraków
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie ul. Przy Rondzie 7, 31-547 Kraków
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Krowodrzy VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych (z siedzibą w Krzeszowicach) pl. Kulczyckiego 1, 32-065 Krzeszowice
Sąd Rejonowy w Kwidzynie Plac Plebiscytowy 1, 82-500 Kwidzyn
Sąd Rejonowy w Legnicy ul. Złotoryjska 19, 59-220 Legnica
Sąd Rejonowy w Limanowej ul. Józefa Marka 19, 34-600 Limanowa
Sąd Apelacyjny w Lublinie ul. Obrońców Pokoju 1, 20-950 Lublin
Sąd Rejonowy w Lubinie ul. Wrocławska 3, 59-300 Lubin
Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie ul. Krakowskie Przedmieście 76, 20-076 Lublin
Sąd Rejonowy w Malborku ul. 17 Marca 3, 82-200 Malbork
Sąd Rejonowy w Mikołowie ul. Piekarska 1, 41-902 Mikołów
Sąd Rejonowy w Mikołowie ul. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 4, Mikołów
Sąd Rejonowy w Mikołowie ul. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 12/14, Mikołów
Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim ul. Okrzei 14, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim ul. Stefana Okrzei 14, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Sąd Rejonowy w Nowym Sączu: Wydziały Zamiejscowe w Muszynie ul. Antoniego Kity 18, 33-370 Muszyna
Sąd Rejonowy w Myśliborzu ul. Niedziałkowskiego 6, 74-300 Myślibórz
Sąd Rejonowy w Nowym Mieście Lubawskim ul. Grunwaldzka 28, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie
Sąd Rejonowy w Nowym Sączu ul. dr Juliana Smolika 1, 33-300 Nowy Sącz
Sąd Rejonowy w Nysie Pl. Kościelny 6, 48-300 Nysa
Sąd Rejonowy w Oleśnicy ul. 3 Maja 48/49, 56-400 Oleśnica
Sąd Rejonowy w Olkuszu ul. K. K. Wielkiego 45, 32-300 Olkusz
Sąd Rejonowy w Opatowie ul. plac Obrońców Pokoju 18, 27-500 Opatów
Sąd Rejonowy w Pińczowie ul. 3 Maja 12a, 28-400 Pińczów (pok. 1)
Sąd Apelacyjny w Poznaniu ul. Trójpole 21, 61-693 Poznań
Sąd Rejonowy w Pszczynie Ks. Bp. Bernarda Bogedaina 14, 43-200 Pszczyna
Sąd Rejonowy w Puławach ul. Lubelska 7, 24-100 Puławy
Sąd Rejonowy w Pułtusku ul. Rynek 37, 06-100 Pułtusk
Sąd Rejonowy w Radomiu ul. Warszawska 1, 26-600 Radom
Sąd Rejonowy w Raciborzu ul. Nowa 29, 47-400 Racibórz
Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej ul. Bukowa 5A, 41-700 Ruda Śląska
Sąd Rejonowy w Rzeszowie ul. Generała Józefa Kustronia 4, 35-303 Rzeszów
Sąd Rejonowy w Sandomierzu ul. Kościuszki 2a, 27-600 Sandomierz
Sąd Rejonowy w Skarżysku Kamiennej ul. Krasińskiego 11, 26-110 Skarżysko-Kamienna
Sąd Rejonowy w Skierniewicach ul Reymonta 12/14, 96-100 Skierniewice
Sąd Rejonowy w Starachowicach ul. Staszica 12, 27-200 Starachowice
Sąd Rejonowy w Starogardzie Gdańskim ul. Kościuszki 30, 83-200 Starogard Gdański
Sąd Rejonowy w Staszowie ul. Tadeusza Kościuszki 2, 28-200 Staszów
Sąd Rejonowy w Szamotułach Aleja 1 Maja 5a, 64-500 Szamotuły
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu ul. Świebodzka 5, 50-046 Wrocław
Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Świdnicy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 18, 21-040 Świdnik,
Sąd Rejonowy w Świebodzinie Park Chopina 3, 66-200 Świebodzin
Sąd Rejonowy w Tarnowie ul. Dąbrowskiego 27, 33-100 Tarnów
Sąd Rejonowy w Turku ul. Legionów Polskich 4, 62-700 Turek
Sąd Rejonowy w Tychach ul. Budowlanych 33, 43-100 Tychy
Sąd Rejonowy w Wadowicach ul. Żwirki i Wigury 9, 34-100 Wadowice
Sąd Apelacyjny w Warszawie ul. Inflancka 4C bud D, 00-189 Warszawa
Sąd Apelacyjny w Warszawie Plac Krasińskich 2/4/6, 00-207 Warszawa
Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie ul. Terespolska 15A, 03-813 Warszawa
Wojewódzki Sąd Aministracyjny w Warszawie
ul. Jasna 2/4, 00-013 Warszawa
Sąd Rejonowy w Wąbrzeźnie ul. Wolności 19, 87-200 Wąbrzeźno
Sąd Rejonowy w Wągrowcu ul. Kościuszki 18 62-100 Wągrowiec
Sąd Rejonowy w Węgrowie ul. Przemysłowa 20, 07-100 Węgrów
Sąd Rejonowy w Wieliczce ul. Janińska 25, 32-020 Wieliczka
Sąd Rejonowy we Włocławku ul. Kilińskiego 20, 87-800 Włocławek
Sąd Rejonowy we Włoszczowie ul. Kusocińskiego 11, 29-100 Włoszczowa
Sąd Apelacyjny we Wrocławiu ul. Energetyczna 4, 53-330 Wrocław
Sąd Rejonowy w Zakopanem ul. Gimnazjalna 13, 34-500 Zakopane
Sąd Rejonowy w Zawierciu ul. Leśna 4, 42-400 Zawiercie
Sąd Rejonowy w Żarach ul. Spokojna 29, 68-200 Żary
Sąd Rejonowy w Zgorzelcu ul. Poniatowskiego 2, 59-900 Zgorzelec

 

 

Pozostałe organy administracji samorządowej:
 

Warszawa:

 

Biuro Administracji i Spraw Obywatelskich Urzędu M.St. Warszawy ul. Leona Kruczkowskiego 200-412 Warszawa
Biuro Administracyjne ul. Senatorska 27, 00-099 Warszawa
Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego ul. Młynarska 43/45 01-170 Warszawa
Biuro Długu i Restrukturyzacji Wierzytelności ul. Kredytowa 3, 00-056 Warszawa
Biuro Edukacji ul. Wojciecha Górskiego 7 00-033 Warszawa
Biuro Geodezji i Katastru
ul. Sandomierska 12 02-567 Warszawa
Biuro Gospodarki Nieruchomościami
pl. Sokratesa Starynkiewicza 7/9 (II piętro)
Biuro Gospodarki Odpadami ul. Wierzbowa, 900-094 Warszawa
Biuro Infrastruktury
ul. Marszałkowska 77/79, 00-683 Warszawa
Biuro Kadr i Szkoleń
ul. plac Bankowy 2, 00-095 Warszawa
Biuro Kultury
ul. plac Bankowy 2, 00-095 Warszawa
Biuro Mienia Miasta i Skarbu Państwa
ul. Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa
Biuro Ochrony Powietrza i Polityki Klimatycznej
ul. plac Bankowy 2, 00-095 Warszawa
Biuro Ochrony Środowiska
ul. plac Bankowy 2, 00-095 Warszawa
Biuro Organizacji Urzędu ul. Senatorska 27 (II piętro) 00-099 Warszawa
Biuro Polityki Lokalowej ul. Canaletta 2, 00-099 Warszawa
Biuro Polityki Mobilności i Transportu
ul. Marszałkowska 77/79, 00-683 Warszawa
Biuro Polityki Zdrowotnej
ul. Leona Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa
Biuro Pomocy i Projektów Społecznych ul. Niecała 2 00-098 Warszawa
Biuro Rady m.st. Warszawy pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa
Biuro Rozwoju Gospodarczego
ul. Smolna 4, 00-375 Warszawa
Biuro Sportu i Rekreacji pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa
Biuro Spraw Dekretowych
ul. Leona Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa
Centrum Aktywności Międzypokoleniowej “Nowolipie” ul. Nowolipie 26B, 01-011 Warszawa
Centrum Komunikacji Społecznej ul. Leona Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa
Centrum Obsługi Podatnika ul. Obozowa 57, 01-161 Warszawa
Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy ŚRÓDMIEŚCIE im. Prof. Andrzeja Tymowskiego m.st. Warszawy ul. Konwiktorska 3/5, 00-217 Warszawa
Centrum Usług Społecznych „Społeczna Warszawa” ul. Zofii Nałkowskiej 11, 01-886 Warszawa
Dom Pomocy Społecznej “Chemik” ul. Władysława Korotyńskiego 10, 02-121 Warszawa
Dział Oparcia Społecznego ul. Żytnia 75/77, 01-149 Warszawa
Dział Pomocy Osobom Bezdomnym ul. Karolkowa 58A, 01-193 Warszawa
Dział Wsparcia i Pomocy Rodzinie aleja “Solidarności” 102, 01-016 Warszawa
Gabinet Prezydenta pl. Bankowy 3/5 00-950 Warszawa
Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
ul. Wspólna 30, 00-930 Warszawa
Mazowiecki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Warszawie
Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie
Miejski Rzecznik Konsumentów
ul. Canaletta 2, 00-099 Warszawa
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji m.st Warszawy
Narodowe Archiwum Cyfrowe
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy ul. Rozłogi 10, 01-303 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy  ul. Marywilska 44C, 03-042 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy  (II) ul. Vincenta van Gogha 7, 03-188 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy  ul. Przybyszewskiego 80/82 01-824 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy ul. Falęcka 1002-547 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy (Filia nr I) ul. Iwicka 19, 00-735 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy (Filia nr II) ul. Wiktorska 83/87, 02-582 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy ul. Przemyska 11, 02-361 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy PRAGA POŁUDNIE m.st. Warszawy (Filia nr I) ul. Wiatraczna 11, 04-366 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga Południe (Filia nr II) ul. Walecznych 59, 03-926 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy ul. Karola Szymanowskiego 6/61, 03-477 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga Północ m. st. Warszawy (Filia nr I) ul. Groszkowskiego 5, 03-475 Warszawa
Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga Północ (Filia nr II) ul. B. Brechta 15 lok. 31, 03-478 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy ul. Karola Szymanowskiego 6/61, 03-477 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy ul. Stojanowska 12/14, 03-558 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy (Filia nr I) ul. św. Wincentego 87, 03-291 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy plac Czerwca 1976 Roku 1, 02-495 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy ul. Cybisa 7, 02-784 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy ul. Włókiennicza 54, 04-974 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy ul. 1 Praskiego Pułku 21 a, 04-053 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy ul. Przyczółkowa 27A, 02-968 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy ul. Czereśniowa 35, 02-457 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wola m.st. Warszawy ul. J. Bema 91, 01-233 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy ul. Dembińskiego 3, 01-670 Warszawa
Ośrodek Wsparcia dla Seniorów „Pod Jaworami” ul. Zawiszy 5, 01-167 Warszawa
Punkt Informacyjno-Koordynacyjny dla Osób z Niepełnosprawnościami PIKON aleja “Solidarności” 93, 00-144 Warszawa
Punkt Informacyjno-Koordynacyjny dla Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną PIKONI ul. 11- Listopada 15b, 04-119 Warszawa
Punkt Obsługi Mieszkańców
ul. Leona Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa
Punkt Obsługi Stypendystów Sportowych pl. Defilad 1 pok. 1123, 00-901 Warszawa
Stołeczne Centrum Osób Niepełnosprawnych SCON ul. Andersa 5, 00-147 Warszawa
Urząd Dozoru Technicznego  ul. Szczęśliwicka 34, 02-353 Warszawa
Urząd Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy ul. Powstańców Śląskich 70, 01-381 Warszawa
Urząd Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawy ul. Modlińska 197 03-122 Warszawa
Urząd Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy ul. Stefana Żeromskiego 29 01-882 Warszawa
Urząd Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy ul. Rakowiecka 25/27 02-517 Warszawa
Urząd dzielnicy Ochota m.st. Warszawy ul. Grójecka 17a 02-021 Warszawa
Urząd Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy ul. Grochowska 274 03-841 Warszawa
Urząd Dzielnicy Praga Północ m. st. Warszawy ul. Kłopotowskiego 15 03-708 Warszawa
Urząd Dzielnicy Rembertów m. st. Warszawy al. Chruściela “Montera” 28 04-401 Warszawa
Urząd Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy ul. Nowogrodzka 43 00-691 Warszawa
Urząd Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy ul. Ludwika Kondratowicza 20 00-983 Warszawa
Urząd Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy pl. Czerwca 1976 r. nr 1 02-495 Warszawa
Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy al. Komisji Edukacji Narodowej 61 02-777 Warszawa
Urząd Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy ul. Żegańska 1 04-713 Warszawa
Urząd Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy ul. 1 Praskiego Pułku 33 05-075 Warszawa-Wesoła
Urząd Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy ul. Stanisława Kostki Potockiego 11 02-958 Warszawa
Urząd Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy al. Krakowska 257 02-133 Warszawa
Urząd Dzielnicy Wola m. st. Warszawy al. Solidarności 90 01-003 Warszawa
Urząd Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy ul. Juliusza Słowackiego 6/8 01-627 Warszawa
Urząd Pracy m.st. Warszawy
ul. Ciołka 10A, 01-402 Warszawa
Urząd Pracy m.st Warszawy
ul. Grochowska 171B, 04-111 Warszawa
Urząd Pracy m.st. Warszawy (dział obsługi OzN)
ul. Młynarska 37a, 05-077 Warszawa
Urząd Stanu Cywilnego – Archiwum ul. Smyczkowa 14, 02-678 Warszawa
Urząd Stanu Cywilnego m.st. Warszawy ul. Jezuicka 1/3, 00-281 Warszawa
Urząd Stanu Cywilnego Warszawa-Śródmieście ul. Władysława Andresa 5, 00-147 Warszawa
Urząd Stanu Cywilnego Warszawa-Praga Północ ul. Kłopotowskiego 1/3, 03-718 Warszawa
Urząd Stanu Cywilnego Warszawa-Wawer ul. Włókiennicza 54, 04-974 Warszawa
Urząd Stanu Cywilnego Warszawa-Mokotów ul. Falęcka 10, 02-547 Warszawa
Urząd Transportu Kolejowego Oddział Terenowy w Warszawie al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa
Wydział Miejskiego Rzecznika Konsumentów ul. Senatorska 27 (I piętro), 05-077 Warszawa
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy
ul. Bema 70, 01-225 Warszawa
 

Pozostałe miejscowości:

 

Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi Plac Zygmunta Starego 9, 26-800 Białobrzegi
Urząd Skarbowy w Brzegu ul. Składowa 2, 49-305 Brzeg
Urząd Gminy Brzyska Brzyska 1, 38-212 Brzyska
Urząd Miejski w Chodzieży
ul. Ignacego Jana Paderewskiego 2, 64-800 Chodzież
Starostwo Powiatowe w Chojnicach ul. 31 Stycznia 56, 89-600 Chojnice
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Ciechanowie ul. 17 Stycznia 7, 06-400 Ciechanów
Urząd Miejski w Czaplinku
ul. Rynek 6, 78-550 Czaplinek
Urząd Gminy Dębowiec 38-220 Dębowiec 101
Urząd Gminy Dolice ul. Ogrodowa 16, 73-115 Dolice
Urząd Skarbowy w Drezdenku ul. Pierwszej Brygady 21, 66-530 Drezdenko
Gmina Miasto Ełk
ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 4, 19-300 Ełk
Starostwo Powiatowe w Ełku ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 4, 19-300 Ełk
Gdańskie Centrum Świadczeń ul. Powstańców Warszawskich 25, 80-152 Gdańsk
Gmina Miejska w Giżycku al. 1 Maja 14, 11-500 Giżycko
Urząd Miejski w Giżycku ul. aleja 1 Maja 14, 11-500 Giżycko
Urząd Skarbowy w Głubczycach ul. Fabryczna 2, 48-100 Głubczyce
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Golubiu-Dobrzyniu ul. dr. J.G.Koppa 1a, 87-400 Golub-Dobrzyń
Starostwo Powiatowe w Golubiu-Dobrzyniu Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
Lubuski Urząd Celno – Skarbowy w Gorzowie Wielkopolskim ul. Kazimierza Wielkiego 65, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Urząd Skarbowy w Gorzowie Wielkopolskim ul. Jagiellończyka 10, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Urząd Miejski w Halinowie ul. Spółdzielcza 1, 05-074 Halinów
Starostwo Powiatowe w Jarocinie ul. Aleja Niepodległości 10/12, 63-200 Jarocin
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Jaśle
ul. P. Skargi 86a, 38-200 Jasło
Urząd Gminy w Kawęczynie
Kawęczyn 48, 62-704 Kawęczyn
Urząd Skarbowy w Kędzierzynie-Koźlu ul. Piotra Skargi 19, 47-224 Kędzierzyn-Koźle
Ośrodek Pomocy Społecznej w Krośnie Odrzańskim
ul. Piastów 10h, 66-600 Krosno Odrzańskie
Urząd Skarbowy w Krośnie Odrzańskim
ul. Słubicka 3, 66-600 Krosno Odrzańskie
Urząd Miasta i Gminy w Klimontowie ul. Zysmana 1, 27-640 Klimontów
Urząd Skarbowy w Kluczborku ul. Sienkiewicza 22A, 46-200 Kluczbork
Urząd Skarbowy w Krapkowicach ul. Opolska 96A, 47-300 Krapkowice
Urząd Miasta w Kraśniku
ul. Lubelska 84, 23-200 Kraśnik
Starostwo Powiatowe w Lęborku ul. Czołgistów 5, 84-300 Lębork
Kuratorium Oświaty w Lublinie
ul. 3 Maja 6, 20-078 Lublin
Urząd Miejski w Łochowie Aleja Pokoju 75, 07-130 Łochów
Urząd Gminy Łoniów Łoniów 56, 27-670 Łoniów
Urząd Gminy Łubowo ul. Łubowo 1, 62-260 Łubowo
Urząd Gminy Miasta Marki al. Marsz. Piłsudskiego 95, 05-270 Marki
Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim ul. Rynek 1, 06-200 Maków Mazowiecki, NIP: 757-14-52-124
Starostwo Powiatowe w Mławie ul. Władysława Stanisława Reymonta 6, 06-500 Mława
Urząd Skarbowy w Międzyrzeczu ul. Rynek 3, 66-300 Międzyrzecz
Urząd Miasta Mysłowice ul. Powstańców 1, 41-400 Mysłowice
Urząd Skarbowy w Namysłowie ul. ul, Skłodowskiej-Curie 12, 46-100 Namysłów
Urząd Miasta Nowy Targ ul. Krzywa 1, 34-400 Nowy Targ
Urząd Skarbowy w Nysie ul. Bolesława Krzywoustego 23, 48-300 Nysa
Urząd Skarbowy w Nowej Soli ul. Stanisława Staszica 1, 67-100 Nowa Sól
Urząd Skarbowy w Oleśnie ul. Pieloka 21, 46-300 Olesno
Drugi Urząd Skarbowy w Opolu ul. Cementowa 6, 45-358 Opole
Izba Administracji Skarbowej w Opolu ul. Ozimska 19, 45-057 Opole
Opolski Urząd Celno-Skarbowy w Opolu ul. Wojciecha Drzymały 22, 46-020 Opole
Opolski Urząd Skarbowy w Opolu ul. Tadeusza Rejtana 3A, 45-331 Opole
Pierwszy Urząd Skarbowy w Opolu ul. Tadeusza Rejtana 3B, 45-331 Opole
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Ostrołęce ul. Gen. A. E. Fieldorfa “Nila” 15, 07-410 Ostrołęka
Biblioteka Publiczna w Pasłęku pl. Św. Wojciecha 5, 14-400 Pasłęk
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Płocku ul. Kolegialna 15, 09-402 Płock
Poznańskie Centrum Świadczeń  ul. Wszystkich Świętych 1, 61-843 Poznań
Poznańskie Centrum Świadczeń  ul. Małachowskiego 10, 61-129 Poznań
Poznańskie Centrum Świadczeń  ul. Ratajczaka 44, 61-728 Poznań
Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie ul. Drzymały 30, 05-800 Pruszków
Urząd Skarbowy w Prudniku ul. Kopernika 1A, 48-200 Prudnik
Starostwo Powiatowe w Pultusku
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 11, 06-100 Pułtusk
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Radomiu ul. S. Żeromskiego 53, 26-600 Radom
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu ul. Bolesława Limanowskiego 134, 26-612 Radom
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Siedlcach ul. Piłsudskiego 38, 08-110 Siedlce
Urząd Gminy Sieraków ul. 8 Stycznia 38, 64-410 Sieraków
Urząd Gminy Skołyszyn
38-242 Skołyszyn 12
Urząd Gminy Sorkwity
ul. Olsztyńska 16A, 11-731 Sorkwity
Urząd Skarbowy w Słubicach ul. Wojska Polskiego 155, 69-100 Słubice
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Stalowej Woli ul. Podleśna 15, 37-450 Stalowa Wola
Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli ul. Podleśna 15, 37-450 Stalowa Wola
Urząd Miejski w Strzegomiu ul. Rynek 38, 58-150 Strzegom
Urząd Skarbowy w Strzelcach Opolskich
ul. Opolska 13, 47-100 Strzelce Opolskie
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Strzyżowie ul. Parkowa 7, 38-100 Strzyżów
Starostwo Powiatowe w Szamotułach
ul. Wojska Polskiego 4, 64-500 Szamotuły
Urząd Skarbowy w Sulęcinie ul. Daszyńskiego 47, 69-200 Sulęcin
Urząd Skarbowy w Świebodzinie ul. Jana III Sobieskiego 6, 66-200 Świebodzin
Urząd Miasta Świnoujście ul. Wojska Polskiego 1/5, 72-600 Świnoujście
Urząd Miasta i Gminy Września ul. Ratuszowa 1, 62-300 Września
Starostwo Powiatowe w Tczewie ul. Piaskowa 2, 83-110 Tczew
Urząd Miejski w Tczewie Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 83-110 Tczew
Urząd Miasta Uniejów
ul. Błogosławionego Bogumiła 13, 99-210 Uniejów
Powiat Wołomiński
ul. Prądzyńskiego 3, 05-200 Wołomin
Urząd Miasta i Gminy we Wronkach ul. Ratuszowa 5, 64-510 Wronki
Urząd Skarbowy we Wschowie ul. Zielony Rynek 7, 67-400 Wschowa
Babiogórski Park Narodowy w Zawoi Zawoja 1403
Urząd Miasta Ząbki ul. Wojska Polskiego 10, 00-001 Ząbki
Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie
Izba Administracji Skarbowej w Zielonej Górze ul. Sikorskiego 2, 65-454 Zielona Góra
Lubuski Urząd Skarbowy w Zielonej Górze ul. Doktora Pieniężnego 24, 65-054 Zielona Góra
Pierwszy Urząd Skarbowy w Zielonej Górze ul. Doktora Pieniężnego 24, 65-054 Zielona Góra
Drugi Urząd Skarbowy w Zielonej Górze ul. Doktora Pieniężnego 24, 65-054 Zielona Góra
Urząd Miasta Zielona Góra ul. Podgórna 22, 65-424 Zielona Góra (parter – Biuro Obsługi Interesanta)
Urząd Miasta Zielona Góra ul. Gen. J. Dąbrowskiego 41,  65-021 Zielona Góra (pok. nr 208)
Urząd Miasta Zielona Góra ul. Artura Grottgera 7, 65-018 Zielona Góra (pok. nr 14)
Urząd Miasta Zielona Góra ul. Długa 13, 65 – 401 Zielona Góra (pok. nr 215)
Urząd Miasta Zielona Góra  ul. Bohaterów Westerplatte 23, 65-078 Zielona Góra (pok. 223)
Zarząd Dróg Wojewódzkich al. Niepodległości 32, 65-042 Zielona Góra
Urząd Skarbowy w Żarach ul. Osadników Wojskowych 3/4, 68-200 Żary
Urząd Skarbowy w Żaganiu ul. Skarbowa 26, 68-100 Żagań
Urząd Miasta Żyrardowa Plac Jana Pawła II 1, 96-300 Żyrardów

 




 

Placówki lecznicze z Tłumaczem on-line języka migowego:

 

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 23 ul. 1 Praskiego Pułku 8, 05-075 Warszawa
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. W. Orłowskiego CMKP
ul. Czerniakowska 231, 00-416 Warszawa
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Głubczycach ul. Marii Skłodowskiej-Curie 26, 48-100 Głubczyce
Specjalistyczna Poradnia Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu Polskiego Związku Głuchych ul. Radzymińska 101, 03-548 Warszawa
Szpital Grochowski im. dr med. Rafała Masztaka sp.z o.o. ul. Grenadierów 51/59, 04-073 Warszawa
Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ ul. Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa
Szpital Specjalistyczny “INFLANCKA” im. Krysi Niżyńskiej “Zakurzonej” ul. Inflancka 6, 00-189 Warszawa
Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie ul. Partyzantów 2/4, 05-802 Pruszków
Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG w Radomiu ul. Wjazdowa 4, 26-600 Radom
Centrum Medyczne im. Bitwy Warszawskiej 1920. SPZOZ  ul. Konstytucji 3 Maja 17, 05-250 Radzymin
Centrum Medyczne im. Bitwy Warszawskiej 1920. – Szpital ul. Konstytucji 3 Maja 17, 05-250 Radzymin
Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG w Siedlcach ul. Aleksandrowska 4, 08-110 Siedlce
SPZZOZ Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli ul. Staszica 4, Stalowa Wola
Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego sp. z o.o. ul. Bolesława Limanowskiego 30, 96-300 Żyrardów
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wyszkowie ul. Komisji Edukacji Narodowej 1, 07-200 Wyszków
Szpital Powiatowy w Zawierciu ul. Miodowa 14, 42-400 Zawiercie

 




 

Placówki świadczące usługi transportowe (w tym lokalny transport zbiorowy) z Tłumaczem on-line języka migowego:

 

Punkt Obsługi Pasażerów ZTM Stacja metra Centrum, pawilon 2010b, 00-110 Warszawa
Punkt Obsługi Pasażerów ZTM ul. Kasprowicza 145, 01-949 Warszawa
Punkt Obsługi Pasażerów ZTM Pawilon handlowy nr 1012, u zbiegu ul. Targowej i pl. Wileńskiego, północna część pasażu handlowego. Wejście od ul. Świetych Cyryla i Metodego (okolice cerkwi).
Punkt Obsługi Pasażerów ZTM Stacja metra Świętokrzyska, Świętokrzyska – lok, Warszawa 1000G, 00-108 Warszawa
Punkt Obsługi Pasażerów ZTM ul. Żelazna 61 00-848 Warszawa
Szybka Kolej Miejska sp. z o.o al. Jerozolimskie 125, 02-017 Warszawa

 




 

 

Dostawcy mediów, usług telekomunikacyjnych, i inne przedsiębiorstwa z Tłumaczem on-line języka migowego:

 

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo

Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Staszica 8, 59-700 Bolesławiec
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Gen. S. Sosabowskiego 22, 15-182 Białystok
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Gazownicza 14, 43-300 Bielsko-Biała
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Sądecka 10, 32-700 Bochnia
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Chocimska 2, 49-300 Brzeg
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Kościuszki 10, 28-100 Busko Zdrój
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Jagiellońska 42, 85-097 Bydgoszcz
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Korfantego 30, 41-902 Bytom
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Lubelska 73, 22-100 Chełm
Biuro Obsługi Klienta PGNIG 31 Stycznia 30, 89-600 Chojnice
Biuro Obsługi Klienta PGNIG Aleja Henryka 7, 32-500 Chrzanów
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Śląska 2, 06-400 Ciechanów
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Legionów 79, 42-200 Częstochowa
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Kościuszki 27, 41-300 Dąbrowa Górnicza
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Drogowców 11, 39-200 Dębica
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Władysława Jagiełły 26 B, 13-200 Działdowo
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Kilińskiego 18, 58-200 Dzierżoniów
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Kilińskiego 18, 58-200 Dzierżoniów
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Czerniakowska 8, 82-300 Elbląg
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Nadjeziorna 23 lok. A1, 19-300 Ełk
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Wałowa 41/43, 80-858 Gdańsk
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Obrońców Wybrzeża 11, 81-397 Gdynia
Biuro Obsługi Klienta PGNIG Plac Grunwaldzki 9, 11-500 Giżycko
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Toszecka 101, 44-100 Gliwice
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Jedności Robotniczej 2, 67-200 Głogów
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Chrobrego 24/25, 62-200 Gniezno
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Kolejowa 2, 38-300 Gorlice
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Żelazna 2, 66-400 Gorzów Wlkp.
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Kolejowa 18, 62-065 Grodzisk Wlkp.
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Bankowa 8, 05-600 Grójec
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Mickiewicza 34, 86-300 Grudziądz
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Wyspiańskiego 2A, 66-620 Gubin
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Solankowa 2, 88-100 Inowrocław
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Grucy 4, 37-500 Jarosław
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Staszica 22, 38-200 Jasło
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Goździków 1, 44-335 Jastrzębie Zdrój
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Bankowa 14A, 58-560 Jelenia Góra
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Majkowska 9, 62-800 Kalisz
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. 3 maja 30, 40-097 Katowice
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Grunwaldzka 69, 47-220 Kędzierzyn Koźle
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Graniczna 6, 63-600 Kępno
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Kołobrzeska 1A, 11-400 Kętrzyn
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Krakowska 27, 32-650 Kęty
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Loefflera 2, 25-550 Kielce
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Gazowa 1, 46-200 Kluczbork
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Objazdowa 11, 57-300 Kłodzko
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Mazowiecka 24I/U8, 78-100 Kołobrzeg
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Zakładowa 13 a, 62-510 Konin
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Czarnieckiego 6a, 66-470 Kostrzyn
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Połczyńska 59, 75-808 Koszalin
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Gazowa 14B, 31-060 Kraków
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Balicka 84, 30-149 Kraków
Biuro Obsługi Klienta PGNIG al. gen. Bora-Komorowskiego 41, 31-867 Kraków
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Limanowskiego 19, 47-300 Krapkowice
Biuro Obsługi Klienta PGNIG al. Niepodległości 25L, 23-200 Kraśnik
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Lewakowskiego 11, 38-400 Krosno
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Osadnicza 2d, 63-700 Krotoszyn
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Stara Droga 30, 33-380 Krynica Zdrój
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Ścinawska 1b, 59-220 Legnica
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Przemysłowa 12, 64-100 Leszno
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Polna 8A, 37-300 Leżajsk
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Piłsudskiego 34, 59-300 Lubin
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Olszewskiego 2B, 20-481 Lublin
Biuro Obsługi Klienta PGNIG al. Unii Lubelskiej 2, 20-108 Lublin
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Składowa 35, 90-127 Łódź
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Sienkiewicza 9, 39-300 Mielec
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. 17 stycznia 17A, 64-400 Międzychód
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Szczecińska 4, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Henryka Jordana 1a, 32-400 Myślenice
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Lwowska 105, 33-300 Nowy Sącz
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Harcerska 12, 34-400 Nowy Targ
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Towarowa 5, 48-303 Nysa
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Knosały 1, 10-015 Olsztyn
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Rodziewiczówny 4, 45-348 Opole
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Gen. S. Sochaczewskiego 5, 07-410 Ostrołęka
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Żabia 14, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Partyzancka 27, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Chemików 33, 32-600 Oświęcim
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Stołeczna 4, 05-501 Piaseczno
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Poznańska 20, 64-920 Piła
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Kostromska 37, 97-300 Piotrków Tryb.
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Łukasiewicza 19, 09-400 Płock
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Grunwaldzka 20A, 09-100 Płońsk
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Grobla 15, 61-586 Poznań
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Matyi 2, 61-859 Poznań
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. 3 Maja 4, 37-700 Przemyśl
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Kołłątaja 24, 24-100 Puławy
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Malczewskiego 24, 26-609 Radom
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Wodzisławska 65A, 44-200 Rybnik
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Wspólna 5, 35-205 Rzeszów
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Żeromskiego 14, 27-600 Sandomierz
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Sobieskiego 12, 38-500 Sanok
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Garwolińska 88, 08-110 Siedlce
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Rejowska 99, 26-110 Skarżysko-Kamienna
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Batorego 21, 96-100 Skierniewice
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Fabryczna 9, 43-246 Skoczów
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Moniuszki 2, 76-200 Słupsk
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Modrzejowska 32A, 41-200 Sosnowiec
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. 1-go Sierpnia 30, 37-450 Stalowa Wola
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Tama Pomorzańska 26a, 70-952 Szczecin
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Bagienna 6, 70-772 Szczecin
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Polna 8a, 78-400 Szczecinek
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Wrocławska 10, 58-100 Świdnica
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ks. Popiełuszki 37, 78-300 Świdwin
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Katowicka 70, 41-600 Świętochłowice
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Steyera 26, 72-600 Świnoujście
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Gazowa 2, 39-400 Tarnobrzeg
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Wita Stwosza 7, 33-100 Tarnów
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Murarska 9/11, 97-200 Tomaszów Maz.
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Tadeusza Kościuszki 71, 87-100 Toruń
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Barbary 25, 43-100 Tychy
Biuro Obsługi Klienta PGNIG Os. Kopernika 10, 34-100 Wadowice
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Kościuszki 5, 58-300 Wałbrzych
Biuro Obsługi Klienta PGNIG Al. Jerozolimskie 146B, 02-305 Warszawa
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Kobielska 23, 04-359 Warszawa
Biuro Obsługi Klienta PGNIG al. Jana Pawła II 82, 00-175 Warszawa
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Kasprzaka 25, 01-224 Warszawa
Biuro Obsługi Klienta PGNIG Al. Złota 59, 00-120 Warszawa
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Legionów 20, 32-020 Wieliczka
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 32, 87-800 Włocławek
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Gajewskich 48, 64-200 Wolsztyn
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Gazowa 3, 50-513 Wrocław
Biuro Obsługi Klienta PGNIG pl. Strzelecki 25, 50-224 Wrocław
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. I Armii Wojska Polskiego 33, 07-200 Wyszków
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Wolności 339, 41-800 Zabrze
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Piłsudskiego 35, 22-400 Zamość
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Fabryczna 1, 59-900 Zgorzelec
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Zacisze 13, 65-775 Zielona Góra
Biuro Obsługi Klienta PGNIG Al. Piastów 8, 78-520 Złocieniec
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Domańskiego 1, 68-200 Żary
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Centralna 19, 44-240 Żory

 

Multimedia Polska SA

Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Kamińskiego 19, 43-300 Bielsko-Biała
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Podgórna 7-9, 41-902 Bytom
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Armii Wojska Polskiego 41B, 22-100 Chełm
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Śląska 6, 42-200 Częstochowa
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Gospody 19, 80-344 Gdańsk
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Tadeusza Wendy 7/9, 81-341 Gdynia
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Czapli 9, 44-122 Gliwice
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Kosynierów Gdyńskich 51, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Józefa Włodka 7, 86-302 Grudziądz
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA Aleja Wojska Polskiego 53A, 62-800 Kalisz
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Sowińskiego 46, 40-001 Katowice
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Fryderyka Chopina 16B, 62-500 Konin
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Tomasza Zana 38, 20-400 Lublin
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Księżnej Anny 2, 18-400 Łomża
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Długosza 39, 90-001 Łódź
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Wyszyńskiego 1, 10-457 Olsztyn
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Tadeusza Gierzyńskiego 17, 09-100 Płock
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Juliusza Słowackiego 24, 35-060 Rzeszów
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Stanisława Ignacego Witkiewicza 45B, 70-001 Szczecin
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Monte Cassino 35, 72-600 Świnoujście
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Bitwy o Wał Pomorski 6, 33-100 Tarnów
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Kosynierów Kościuszkowskich 4, 87-100 Toruń
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Powstańców Śląskich 123, 53-110 Wrocław
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Stefana Okrzei 2, 22-400 Zamość
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Księcia Władysława Opolskiego PU 1, 44-240 Żory

 

Pozostałe przedsiębiorstwa:
ELTRONIK Media sp. z o. o. ul. 3 Maja 3, 87-301 Brodnica
PwC Advisory ul. Polna 11, 00-633 Warszawa



 

 

Inne jednostki z Tłumaczem on-line języka migowego:

 

 

Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej ul. Wzgórze 16, 43-300 Bielsko-Biała
Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK ul. Lipowa 4, 30-702 Kraków 
Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie ul. Kanonicza 25, 31-002 Kraków
Małopolskie Centrum Kultury “Sokół” ul. Jana Długosza 3, 33-300 Nowy Sącz
Muzeum Mazowieckie w Płocku ul. Tumska 8, 09-402 Płock
Centrum Turystyki Kulturowej TRAKT w Poznaniu ul. Gdańska 2, 61-123 Poznań
Miejski Dom Kultury w Świnoujściu ul. Wojska Polskiego 1/1, 72-600 Świnoujście
Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Świnoujściu Plac Rybaka 1, 72-600 Świnoujście
Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie ul. Szczęśliwicka 40, 02-353 Warszawa
Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
Al. Gen. Chruściela 103, 04-414 Warszawa
Dom Spotkań z Historią
ul. Karowa 20 00-324 Warszawa
Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w Warszawie ul. Wawelska 56, 00-922 Warszawa
Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie ul. Pańska 3, 00-124 Warszawa
Nowy Teatr ul. Madalińskiego 10/16, 02-513 Warszawa
Państwowe Ognisko Artystyczne “Nowolipki”
Plac Bankowy 3/5, 00-950 Warszawa
Stara Prochownia w Warszawie
ul. Boleść 2, 00-259 Warszawa
Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej im. Komisji Edukacji Narodowej
ul. Jezuicka 4, 00-281 Warszawa

 

 




 

 

Tłumacz on-line języka migowego – tłumaczenie stron internetowych:

 

 

Ministerstwo Cyfryzacji – link na stronę