Praca dla osoby głuchej: pomocnik działu produkcji (PJM)

Zobacz ogłoszenie w PDF

Wymagania /  Preferencje

  • Preferowane  doświadczenie   w  pracy  o  podobnym
    charakterze  w zakładzie mechanicznym lub warsztacie.
  • Preferowany „zmysł techniczny”
  • Dokładność,  rzetelność, uczciwość
  • Chęć nauki i rozwoju.

Główne zadania i odpowiedzialność

  • Malowanie natryskowe pistoletem elementów stalowych
  • Różne pomocnicze prace ślusarskie: wiercenie, czyszczenie,
  • Drobne prace monterskie: składanie, wkręcanie, sprawdzanie,
  • Różnego rodzaju prace pomocnicze i porządkowe na Dziale Produkcji

Oferujemy

  • Ciekawą, zróżnicowaną pracę,
  • Umowa o pracę, dobre warunki socjalne w pracy,
  • Zagwarantowaną ścieżkę rozwojową na 3 lata.
    Oznacza ona określenie zakresu rozwoju pracownika jak również
    zagwarantowanie wzrostu wynagrodzeń w tym okresie.
  • Wsparcie przełożonego w zakresie komunikacji w PJM

Dodatkowa informacja.

Stanowisko to wymaga pracy fizycznej, wykonywanej w normalny tempie bez pośpiechu.  Ogólnie praca nie jest ciężka, gdyż wykorzystywane są wszelkiego rodzaju pomoce ułatwiające pracę,  jednakże sporadycznie wymaga ona większego wysiłku fizycznego.

Miejsce pracy:  Marki  koło  Warszawy

CV prosimy wysyłać na: praca@henkis.com