Harmonogram i cennik kursów PJM


Z perspektywy patrzącego: dłonie prowadzącego kurs migający znak \"Trochę\", w tle rozmyci pozostali trzej uczestnicy kursu powtarzają znak.

Przedstawiamy na niniejszej stronie aktualizowany na bieżąco harmonogram kursów PJM
prowadzone zdalnie, lub w naszej siedzibie, na ul. Białostockiej 4, na I piętrze. 

Jak się zapisać na kurs? Wybierz interesujący Cię poziom kursów (A1, A2, B1 lub B1+) klikając na tytuł lub grafikę - na każdej podstronie znajduje się formularz zgłoszeniowy on-line wraz z instrukcją.

Co w przypadku, gdy się starasz o dofinansowanie do kursu? Minimum 2 miesiące przed rozpoczęciem kursu należy złożyć lub wysłać wniosek do Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) i jednocześnie wysłać zgłoszenie przez naszą stronę w celu zapisania się na wybrany kurs. W przypadku nieotrzymania dofinansowania istnieje możliwość odstąpienia od uczestnictwa w kursie nie ponosząc żadnych kosztów. Szczegóły na temat dofinansowania znajdują się TUTAJ.

UWAGA: Chcesz przeszkolić swoich pracowników? Skontaktuj się z nami - organizujemy również kursy zamknięte  w naszej siedzibie lub we wskazanym miejscu!

Poziom podstawowy (elementarny), dla uczestników dopiero rozpoczynających naukę PJM. 

Jest przeznaczony dla osób, które ukończyły kurs na poziomie A1.

Po zakończonym kursie uczestnik rozumie wypowiedzi i często używane wyrażenia w zakresie tematów związanych z życiem codziennym, są to np.: bardzo podstawowe informacje dotyczące osoby rozmówcy i jego rodziny, zakupów, otoczenia, pracy. Kliknij na obrazek, aby zobaczyć szczegóły!

Kurs polskiego języka migowego na poziomie B1 utrwala wiedzę nabytą na poziomie A1 i A2, jednocześnie umożliwia poznanie jeszcze większego zestawu znaków PJM, uczy płynnej konwersacji z osobą głuchą i tłumaczenia na PJM. 

Kurs polskiego języka migowego na poziomie B1+ utrwala wiedzę nabytą na poziomie A1 - B1, jednocześnie umożliwia poznanie jeszcze większego zestawu znaków PJM, uczy płynnej konwersacji z osobą głuchą i tłumaczenia na PJM. 

W przypadku pytań/chęci organizacji dodatkowych kursów na zlecenie prosimy o kontakt:

  • e-mail: kstachewicz@pzg.warszawa.pl, 
  • telefonicznie: 882 088 890,  22 619 92 95.
Niebiesko-czarny motyl odlatujący w prawą stronę.