Tłumacz on-line języka migowego


Czym jest internetowy Tłumacz on-line języka migowego?

Nasza aplikacja internetowa Tłumacz on-line języka migowego umożliwia wideokonferencję z naszymi wykwalifikowanymi tłumaczami PJM i SJM przez Internet, którzy na bieżąco pośredniczą w rozmowie z osobą głuchą. Dzięki naszemu wsparciu Państwo zapewnią profesjonalne wsparcie osobom głuchym!  

Świadczymy usługę Tłumacza on-line języka migowego już na terenie całej Polski  - zarówno w Urzędach, Instytucjach, Szpitalach jak i prywatnych firmach. Kliknij, aby zobaczyć gdzie jesteśmy.

 

Co jest potrzebne, aby zapewnić dostępność głuchym klientom i petentom? 

Wystarczy posiadanie sprzętu komputerowego z kamerką, łącze Internetowe o odpowiednich parametrach oraz słuchawki z mikrofonem, aby móc się połączyć z Tłumaczem on-line języka migowego.

 

Czy usługa jest opłacalna? 

Nasza usługa należy do najtańszych opcji zapewniania dostępności osobom głuchym. Nie wymaga zatrudnienia profesjonalnego tłumacza polskiego języka migowego ani przeszkolenia personelu w zakresie znajomości PJM (należy wyłożyć co najmniej kilka tysięcy złotych na start aby pracownik osiągnął  komunikatywny stopień, w późniejszym czasie należy wznawiać kursy przypominające). Nasza oferta jest dostosowywana do Państwa potrzeb - zachęcamy do nawiązania kontaktu, aby poznać ofertę Tłumacza on-line języka migowego: 

 

KONTAKT

  • e-mail: bozenakunat@pzg.warszawa.pl, 
  • telefoniczny: 882 088 890,  22 619 92 95.