Obrazek pokazuje budynek na Białostockiej 4 z naniesioną na nią ikoną tłumacza języka migowego (piktogram jest informacją, że treść została przetłumaczona na PJM)

Działalność PZG Oddziału Mazowieckiego na Białostockiej 4 – zbiór informacji (informacja w PJM)


Od pewnego czasu zostały wdrożone zmiany w funkcjonowaniu PZG Oddziału Mazowieckiego na Białostockiej 4 ze względu na stan epidemii. W niniejszym komunikacie zestawiamy wszystkie odpowiedzi na pytania, które otrzymujemy od osób G/głuchych.

  1.   Spotkania świetlicowe w czwartki NIE BĘDĄ wznawiane aż do odwołania. Głównym czynnikiem kontynuowania zawieszenia spotkań świetlicowych jest sytuacja epidemiczna w Warszawie. Przypominamy jednocześnie, że jest możliwość uczestniczenia w rozmowach grupowych on-line. Zachęcamy także do udziału w konsultacjach on-line „Głuche Czwartki” 18 czerwca -> tu więcej informacji, wymagane wypełnienie ankiety przy zgłoszeniu.
  2.   Przypominamy, że Skype dla naszych członków i beneficjentów na terenie Warszawy jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. 
  3.   W wyjątkowych sytuacjach, w których nie da się przeprowadzić rozmowy na Skype (np. dla seniorów nie mających takich możliwości technicznych) od 15 czerwca uruchamiamy stały dyżur 1 tłumacza w biurze– od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00. 
  4.   Zajęcia w małych grupach w ramach projektu „Klub Białostocka 4” dla seniorów w siedzibie PZG od 15 czerwca zostaną przywrócone – przestrzegając jednocześnie „reżim sanitarny”. Pracownicy będą się kontaktować indywidualnie z uczestnikami zajęć. Można także otrzymać szczegółowe informacje na miejscu w biurze, w trakcie dyżuru tłumacza (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00).

UWAGA – w budynku obowiązuje: -noszenie maseczek (we własnym zakresie), -dezynfekcja dłoni, -zachowanie odstępu 2 metrów.

Wiemy, że pewne decyzje mogą być dla Was uciążliwe, ale zostały one wdrożone w trosce o Wasze bezpieczeństwo.


Kontakt z placówką ORiWSN przy PZG Oddziale Mazowieckim w Warszawie:

Tel (SMS): 882 088 890

E-mail: biuro@pzg.warszawa.pl

Skype: pzgwarszawa

 


Treść przetłumaczona na polski język migowy (PJM):