Śniadanie Wielkanocne w Warsztacie Terapii Zajęciowej „Leśniczówka” przy PZG OM w Radomiu


Śniadanie Wielkanocne w Warsztacie Terapii Zajęciowej „Leśniczówka” przy PZG OM w Radomiu

17 kwietnia 2019 – W Radomiu, w podlegającym naszemu Oddziałowi Mazowieckiemu PZG Warsztacie Terapii Zajęciowej „Leśniczówka” odbyło się uroczyste Śniadanie Wielkanocne przy symbolicznym jajku.
W tym uroczystym świątecznym spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele z Zarządu OM Prezes Barbara Jędryszczak i członek Elżbieta Sitkiewicz oraz Opiekunowie Uczestników WTZ.

Spotkanie rozpoczęło się powitaniem zgromadzonych przez panią Kierownik WTZ Ewę Bernat i przekazaniem Wszystkim życzeń zdrowych i spokojnych Świąt.
Następnie W imieniu PZG Zarządu Oddziału Mazowieckiego i Pracowników Ośrodka Rehabilitacji Pani Prezes Barbara Jędryszczak złożyła życzenia pani kierownik WTZ Ewie Bernat, Pracownikom i Uczestnikom oraz ich Opiekunom – dużo zdrowia , smacznego jajka, mokrego Dyngusa, rodzinnego ciepła, miłości i wiosennej radości.
Następnie wszyscy udali się na poczęstunek i symbolicznie podzielili się wielkanocnym jajkiem, składając sobie życzenia.
Przepiękne nakryte stoły i wiosenne dekoracje zachęcały wszystkich do świętowania. Nie zabrakło tradycyjnego żurku z kiełbasą i jajkiem i babki wielkanocnej.
Uroczystość przebiegała w serdecznej i ciepłej atmosferze.

Dziękujemy Uczestnikom WTZ za piękne, własnoręcznie wykonane prezenty, które z radością przekażemy członkom naszego Oddziału.