TŁUMACZ ON-LINE


Logo_PZG

Polski Związek Głuchych Oddział Mazowiecki prowadzi usługę Tłumacza on-line języka migowego. Dzięki innowacyjności tej usługi można otrzymać wsparcie tłumacza języka migowego za pośrednictwem połączenia internetowego i odpowiedniej aplikacji/oprogramowania.

Ze względu na różne formy zapotrzebowania ww. usługi (zarówno ze strony osób głuchych jak i placówek/instytucji), PZG prowadzi usługę Tłumacza on-line przez SKYPE i aplikację Tłumacz on-line języka migowego.


DLA GŁUCHYCH CZŁONKÓW/BENEFICJENTÓW:

SKYPE

Jesteś naszym członkiem/beneficjentem? Połącz się z nami na SKYPE – pomożemy Ci w każdej sprawie! Kontakt: pzgwarszawa

Dla mieszkańców Warszawy: Projekt “Warszawiacy komunikujący się językiem migowym 2017 – 2019 – zobacz więcej!

Jak zainstalować SKYPE? Jak go obsługiwać?
SAMOUCZEK:


DLA FIRM/PLACÓWEK LUB INSTYTUCJI:

APLIKACJA TŁUMACZ ON-LINE JĘZYKA MIGOWEGO

Planujesz zapewnić niesłyszącym petentom/klientom dostęp do tłumacza języka migowego w swojej firmie/placówce? Dzięki aplikacji Tłumacz on-line języka migowego już nie musisz ponosić dużych kosztów zatrudniania tłumaczy! Wystarczy zapewnić dostęp do internetu, słuchawki z mikrofonem i kamerkę, a uzyskasz płynny kontakt z osobami głuchymi.

Jak działa Tłumacz on-line języka migowego?

– Niesłyszący interesant wchodzi do Instytucji, Punktu Obsługi Klienta bądź do Urzędu.

– Już przy wejściu widzi graficzną informację o dostępnej usłudze Tłumacza on-line.

– Znak ten go nakierowuje do konkretnego miejsca, gdzie jest stanowisko Tłumacza on-line (nie musi to być oddzielne pomieszczenie ani wydzielone stanowisko, choć jest to zalecane dla wyższego komfortu niesłyszącego interesanta).

– Pracownik loguje się na platformę Tłumacza on-line, po czym łączy się z dostępnym, certyfikowanym tłumaczem języka migowego.

– Tłumacz języka migowego dokonuje profesjonalnego tłumaczenia, dzięki czemu pracownik i niesłyszący interesant sprawnie się komunikują.

Więcej informacji na naszej stronie.