Tu jesteśmy!


 

 

Jednostki administracyjne z Tłumaczem on-line języka migowego na terenie całej Polski:

 


 

Organy administracji rządowej:

 

Główny Inspektorat Sanitarny Targowa 65, 03-729 Warszawa
Główny Inspektorat Transportu Drogowego Al. Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa
Główny Urząd Nadzoru Budowlanego Krucza 38/42, 00-926 Warszawa
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Al. Ujazdowskie 1/3, 00-583 Warszawa (wejście A)

ul. Krucza 36/ul. Wspólna 6, 00-522 Warszawa

ul. Królewska 27, 00-060 Warszawa

Dziennik Podawczy – aleja Jana Chrystiana Szucha 14, 01-515 Warszawa

Ministerstwo Cyfryzacji   link na stronę
Ministerstwo Zdrowia
Teleplatforma Pierwszego Kontaktu
Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych
ul. Rakowiecka 2D, 02-517 Warszawa
Narodowe Centrum Kultury
Urząd Ochrony Danych Osobowych
Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych

 

Organy administracji publicznej:


Centralne Biuro Antykorupcyjne:
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Warszawie ul. Poleczki 3, 02-822 Warszawa
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Białymstoku ul. Gen. Władysława Andersa 46B, 15-113 Białystok
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Gdańsku ul. Kartuska 385 b, 80-125 Gdańsk
Bydgoszcz, Wydział Zamiejscowy Delegatury CBA w Gdańsku, ul. Siedlecka 10, 85-403, Bydgoszcz
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Katowicach ul. 1 Maja 123, 40-235 Katowice
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Krakowie ul. Fabryczna 18, 31-553 Kraków
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Lublinie ul. Gliniana 7, 20-616 Lublin
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Łodzi ul. Rzgowska 34/36, 93-172 Łódź
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Poznaniu ul. Wichrowa 20, 60-449 Poznań
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Rzeszowie ul. Wspólna 1, 35-205 Rzeszów
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Szczecinie ul. Żołnierska 4d, 71-210 Szczecin
Delegatura Centralnego Biura Antykorupcyjnego we Wrocławiu ul. Rodakowskiego 6, 51-637 Wrocław

 

 

Państwowy Fundusz Rehabilitacyjny Osób Niepełnosprawnych (PFRON):
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Mazowiecki al. Jana Pawła II 13, 00-828 Warszawa (3 piętro)
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Kujawsko-Pomorski ul. Szosa Chełmińska 30, 87-100 Toruń
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Lubelski ul. Władysława Kunickiego 59, 20-422 Lublin
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Lubuski ul. Bohaterów Westerplatte 11, 65-034 Zielona Góra
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Łódzki ul. Kilińskiego 169, 90-353 Łódź
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Małopolski ul. Na Zjeździe 11, 30-527 Kraków
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Opolski ul. Katowicka 55, 45-061 Opole
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Podkarpacki ul. Rejtana 10, 35-310 Rzeszów
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Podlaski ul. Fabryczna 2, 15-483 Białystok
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Pomorski al. Grunwaldzka 184, 80-266 Gdańsk
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Śląski pl. Grunwaldzki 8-10/8, 40-950 Katowice
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Świętokrzyski al. IX Wieków Kielc 3, 25-516 Kielce
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Warmińsko-Mazurski ul. A. Mickiewicza 21/23, 10-508 Olsztyn
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Wielkopolski ul. Lindego 6, 60-573 Poznań
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Zachodniopomorski al. Powstańców Wielkopolskich 33, 70-111 Szczecin
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Dolnośląski ul. Szewska 6/7, 50-053 Wrocław

 

Urząd Komunikacji Elektronicznej

Delegatura UKE w Warszawie ul. Kasprzaka 18/20, 01-211 Warszawa
Delegatura UKE w Białymstoku ul. Warszawska 1a, 15-062 Białystok
Delegatura UKE w Bydgoszczy ul. Wojska Polskiego 23, 85-825 Bydgoszcz
Delegatura UKE w Gdyni ul. Kielecka 103, 81-650 Gdynia
Delegatura UKE w Kielcach ul. Urzędnicza 13, 25-729 Kielce
Delegatura UKE w Krakowie ul. Świętokrzyska 12, 30-015 Kraków
Delegatura UKE w Lublinie ul. Zana 38 C, 20-601 Lublin,
Delegatura UKE w Łodzi ul. Nawrot 8, 90-039 Łódź
Delegatura UKE w Olsztynie ul. Wyszyńskiego 1, 10-457 Olsztyn
Delegatura UKE w Opolu
ul. Łokietka 2, 45-563 Opole
Delegatura UKE w Poznaniu
ul. Kasprzaka 54, 60-245 Poznań
Delegatura UKE w Rzeszowie
ul. Grunwaldzka 17, 35-068 Rzeszów
Delegatura UKE w Siemianowicach Śląskich
ul. Walerego Wróblewskiego 75, 41-106 Siemianowice Śląskie
Delegatura UKE w Szczecinie
Al. Wyzwolenia 70, 71-506 Szczecin
Delegatura UKE we Wrocławiu
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 15-17, 50-044 Wrocław
Delegatura UKE w Zielonej Górze
ul. J. Dąbrowskiego 12, 65-021 Zielona Góra

 

Organy wymiaru sprawiedliwości:
Sąd Rejonowy w Będzinie
ul. Jana Sączewskiego 23, 42-500 Będzin
Sąd Apelacyjny w Białymstoku ul. Mickiewicza 5, 15-213 Białystok
Sąd Okręgowy w Białymstoku
ul. M. Skłodowskiej-Curie 1, 15-950 Białystok
Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej ul. Cieszyńska 10, 43-300 Bielsko-Biała
Sąd Rejonowy w Bielsku Podlaskim ul. 3 Maja 7, 17-100 Bielsk Podlaski
Sąd Rejonowy w Bochni ul. Tadeusza Kościuszki 4, 32-700 Bochnia
Sąd Rejonowy w Bolesławcu ul. Sądowa 1, 59-700 Bolesławiec
Sąd Rejonowy w Braniewie ul. Sądowa 1, 14-500 Braniewo
Sąd Rejonowy w Brzegu ul. Bolesława Chrobrego 31, 49-300 Brzeg
Sąd Rejonowy w Busku-Zdroju ul. Tadeusza Kościuszki 5, 28-100 Busko-Zdrój
Sąd Rejonowy w Bytomiu  ul. Piekarska 1, 41-902 Bytom
Sąd Rejonowy w Chełmnie ul. Toruńska 3, 86-200 Chełmno
Sąd Rejonowy w Chojnicach
ul. Młyńska 30, 89-600 Chojnice
Sąd Rejonowy w Chorzowie ul. dr Józefa Rostka 2, 41-500 Chorzów
Sąd Rejonowy w Choszcznie ul. Wolności 14, 73-200 Choszczno
Sąd Rejonowy w Chrzanowie ul. Aleja Henryka 23, 32-500 Chrzanów
Sąd Rejonowy w Cieszynie ul. Garncarska 8, 43-400 Cieszyn
Sąd Rejonowy dla Krakowa – Krowodrzy – Zamiejscowy VII Wydział Ksiąg Wieczystych (z siedzibą w Czernichowie) ul. Sportowa 10, 32-070 Czernichów
Sąd Rejonowy w Człuchowie ul. Szczecińska 1, 77-300 Człuchów
Sąd Okręgowy w Elblągu (I lokalizacja) ul. Płk. Stanisława Dąbka 21, 82-300 Elbląg
Sąd Okręgowy w Elblągu (II lokalizacja) Plac Konstytucji 1, 82-300 Elbląg
Sąd Rejonowy w Elblągu ul Płk. Stanisława Dąbka 21, 82-300 Elbląg
Sąd Okręgowy w Gdańsku ul. Nowe Ogrody 30/34, 80-803 Gdańsk
Sąd Okręgowy w Gliwicach ul Kościuszki 15, 44-100 Gliwice
Sąd Rejonowy w Gliwicach ul. Powstańców Warszawy 23, 44-100 Gliwice
Sąd Rejonowy w Głubczycach Kochanowskiego 1, 48-100 Głubczyce
Sąd Rejonowy w Golubiu-Dobrzyniu ul. Kościelna 23/25, 87-400 Golub-Dobrzyń
Sąd Rejonowy w Grójcu ul. Sportowa 14, 05-600 Grójec
Sąd Rejonowy w Grudziądzu ul. Sikorskiego 19/23, 86-300 Grudziądz
Sąd Rejonowy w Gryficach ul. Wysoka Brama 2, 72-300 Gryfice
Sąd Rejonowy w Gryfinie ul. Grunwaldzka 2, 74-100 Gryfino
Sąd Rejonowy w Hrubieszowie ul. Mjr. H. Dobrzańskiego “Hubala” 7, 22-500 Hrubieszów
Sąd Rejonowy w Iławie ul. Mikołaja Kopernika 4B, 14-200 Iława
Sąd Rejonowy w Jaworznie
ul. Grunwaldzka 28, 43-600 Jaworzno
Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze Al. Wojska Polskiego 56, 58-500 Jelenia Góra
Sąd Rejonowy w Jędrzejowie ul. 11 Listopada 74, 28-300 Jędrzejów
Sąd Rejonowy w Kamieniu Pomorskim
ul. Kościuszki 13, 72-400 Kamień Pomorski
Sąd Apelacyjny w Katowicach al. Korfantego 117/119, 40-156 Katowice
Sąd Okręgowy w Kielcach ul. Seminaryjska 12a, 25-372 Kielce
Sąd Rejonowy w Kielcach ul. Warszawska 44, 25-312 Kielce
Sąd Rejonowy w Kluczborku ul. Katowicka 2, 46-200 Kluczbork
Sąd Rejonowy w Końskich ul. Iwo Odrowąża 5, 26-200 Końskie
Sąd Rejonowy w Kozienicach ul. Konstytucji 3 Maja 22, 26-900 Kozienice
Sąd Apelacyjny w Krakowie Przy Rondzie 3, 31-547 Kraków
Sąd Okręgowy w Krakowie ul. Przy Rondzie 7, 31-547 Kraków
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie ul. Przy Rondzie 7, 31-547 Kraków
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Nowa Huta w Krakowie ul. Przy Rondzie 7, 31-547 Kraków
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Podgórza w Krakowie ul. Przy Rondzie 7, 31-547 Kraków
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie ul. Przy Rondzie 7, 31-547 Kraków
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Krowodrzy VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych (z siedzibą w Krzeszowicach) pl. Kulczyckiego 1, 32-065 Krzeszowice
Sąd Rejonowy w Kwidzynie Plac Plebiscytowy 1, 82-500 Kwidzyn
Sąd Rejonowy w Legionowie
ul. Jana III Sobieskiego 47, 05-120 Legionowo
Sąd Rejonowy w Legnicy ul. Złotoryjska 19, 59-220 Legnica
Sąd Rejonowy w Lęborku
Pl. Kopernika 4, 84-300 Lębork
Sąd Rejonowy w Limanowej ul. Józefa Marka 19, 34-600 Limanowa
Sąd Rejonowy w Lipsku
ul. Partyzantów 1, 27-300 Lipsko

I Wydział Cywilny: ul. Partyzantów 7, 27-300 Lipsko

Sąd Apelacyjny w Lublinie ul. Obrońców Pokoju 1, 20-950 Lublin
Sąd Rejonowy w Lubinie ul. Wrocławska 3, 59-300 Lubin
Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie ul. Krakowskie Przedmieście 76, 20-076 Lublin
Sąd Rejonowy w Łobzie
ul. Niepodległości 15, 73-150 Łobez
Sąd Okręgowy w Łomży
ul. Dworna 16, 18-400 Łomża
Sąd Rejonowy w Malborku ul. 17 Marca 3, 82-200 Malbork
Sąd Rejonowy w Mikołowie ul. Piekarska 1, 41-902 Mikołów
Sąd Rejonowy w Mikołowie ul. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 4, Mikołów
Sąd Rejonowy w Mikołowie ul. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 12/14, Mikołów
Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim ul. Okrzei 14, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim ul. Stefana Okrzei 14, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Sąd Rejonowy w Nowym Sączu: Wydziały Zamiejscowe w Muszynie ul. Antoniego Kity 18, 33-370 Muszyna
Sąd Rejonowy w Myszkowie ul. Kwiatkowskiego 2, 42-300 Myszków
Sąd Rejonowy w Myśliborzu ul. Niedziałkowskiego 6, 74-300 Myślibórz
Sąd Rejonowy w Nowej Soli
ul. M. J. Piłsudskiego 24, 67-100 Nowa Sól
Sąd Rejonowy w Nowym Mieście Lubawskim ul. Grunwaldzka 28, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie
Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim
ul. Słowackiego 19, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Sąd Rejonowy w Nowym Sączu ul. dr Juliana Smolika 1, 33-300 Nowy Sącz
Sąd Rejonowy w Nysie Pl. Kościelny 6, 48-300 Nysa
Sąd Rejonowy w Oleśnicy ul. 3 Maja 48/49, 56-400 Oleśnica
Sąd Rejonowy w Oleśnie ul. Sądowa 3, 46-300 Olesno
Sąd Rejonowy w Olkuszu ul. K. K. Wielkiego 45, 32-300 Olkusz
Sąd Rejonowy w Olsztynie
ul. Dąbrowszczaków 44, 10-543 Olsztyn
Sąd Rejonowy w Opatowie ul. plac Obrońców Pokoju 18, 27-500 Opatów
Sąd Okręgowy w Opolu pl. Daszyńskiego 1, 45-064 Opole
Sąd Rejonowy w Opolu
ul. Ozimska 60a, 45-368 Opole
Sąd Rejonowy w Ostrołęce
ul. Mazowiecka 3, 07-410 Ostrołęka
Sąd Rejonowy w Pile ul. Powstańców Wielkopolskich 79, 64-920 Piła
Sąd Rejonowy w Pińczowie ul. 3 Maja 12a, 28-400 Pińczów (pok. 1)
Sąd Apelacyjny w Poznaniu ul. Trójpole 21, 61-693 Poznań
Sąd Okręgowy w Poznaniu
ul. Hejmowskiego 2, 61-736 Poznań
Sąd Rejonowy w Pruszkowie
ul. Kraszewskiego 22, 05-800 Pruszków
Sąd Rejonowy w Przysusze
Al. Jana Pawła II 11, 26-400 Przysucha

ul. Staszica 11, 26-400 Przysucha

ul. Skarbowa 3, 26-400 Przysucha

Sąd Rejonowy w Pszczynie Ks. Bp. Bernarda Bogedaina 14, 43-200 Pszczyna
Sąd Rejonowy w Puławach ul. Lubelska 7, 24-100 Puławy
Sąd Rejonowy w Pułtusku ul. Rynek 37, 06-100 Pułtusk
Sąd Okręgowy w Radomiu
ul. Piłsudskiego 10, 26-600 Radom
Sąd Rejonowy w Radomiu ul. Warszawska 1, 26-600 Radom
Sąd Rejonowy w Raciborzu ul. Nowa 29, 47-400 Racibórz
Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej ul. Bukowa 5A, 41-700 Ruda Śląska
Sąd Rejonowy w Rzeszowie ul. Generała Józefa Kustronia 4, 35-303 Rzeszów
Sąd Rejonowy w Sandomierzu ul. Kościuszki 2a, 27-600 Sandomierz
Sąd Okręgowy w Siedlcach
ul. Sądowa 2, 08-100 Siedlce
Sąd Rejonowy w Skarżysku Kamiennej ul. Krasińskiego 11, 26-110 Skarżysko-Kamienna
Sąd Rejonowy w Skierniewicach ul Reymonta 12/14, 96-100 Skierniewice
Sąd Rejonowy w Sokołowie Podlaskim
ul. Księdza Bosco 3, 08-300 Sokołów Podlaski
Sąd Rejonowy w Sokółce
ul. Piłsudskiego 7, 16-100 Sokółka
Sąd Rejonowy w Starachowicach ul. Staszica 12, 27-200 Starachowice
Sąd Rejonowy w Stargardzie ul. Stefana Okrzei 8, 73-110 Stargard
Sąd Rejonowy w Starogardzie Gdańskim ul. Kościuszki 30, 83-200 Starogard Gdański
Sąd Rejonowy w Strzelcach Opolskich
ul. Opolska 11, 47-100 Strzelce Opolskie
Sąd Rejonowy w Staszowie ul. Tadeusza Kościuszki 2, 28-200 Staszów
Sąd Rejonowy w Szamotułach Aleja 1 Maja 5a, 64-500 Szamotuły
Sąd Okręgowy w Szczecinie
ul. Kaszubska 42, 70-227 Szczecin
Sąd Rejonowy w Szydłowcu
Pl. M. Konopnickiej 7
Sąd Rejonowy w Świeciu
ul. Sądowa 12, 86-100 Świecie
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu ul. Świebodzka 5, 50-046 Wrocław
Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Świdnicy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 18, 21-040 Świdnik,
Sąd Rejonowy w Świebodzinie Park Chopina 3, 66-200 Świebodzin
Sąd Rejonowy w Tarnowie ul. Dąbrowskiego 27, 33-100 Tarnów
Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach
ul. Opolska 17, 42-600 Tarnowskie Góry
Sąd Rejonowy w Trzciance
ul. Staszica 1, 64-980 Trzcianka
Sąd Rejonowy w Trzebnicy ul. Parkowa 4, 55-100 Trzebnica
Sąd Rejonowy w Turku ul. Legionów Polskich 4, 62-700 Turek
Sąd Rejonowy w Tychach ul. Budowlanych 33, 43-100 Tychy
Sąd Rejonowy w Wadowicach ul. Żwirki i Wigury 9, 34-100 Wadowice
Sąd Rejonowy w Wałbrzychu
ul. Słowackiego 10, 58-300 Wałbrzych
Sąd Apelacyjny w Warszawie ul. Inflancka 4C bud D, 00-189 Warszawa
Sąd Apelacyjny w Warszawie Plac Krasińskich 2/4/6, 00-207 Warszawa
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
ul. Poligonowa 3, 04-051 Warszawa
Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie ul. Terespolska 15A, Warszawa
Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie ul. Terespolska 15A, 03-813 Warszawa
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
ul. Marszałkowska 82, 00-517 Warszawa
Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli ul. Kocjana 3, 01-473 Warszawa
Wojewódzki Sąd Aministracyjny w Warszawie
ul. Jasna 2/4, 00-013 Warszawa
Sąd Rejonowy w Wąbrzeźnie ul. Wolności 19, 87-200 Wąbrzeźno
Sąd Rejonowy w Wągrowcu ul. Kościuszki 18 62-100 Wągrowiec
Sąd Rejonowy w Wejherowie
ul. Wniebowstąpienia 4, 84-200 Wejherowo
Sąd Rejonowy w Węgrowie ul. Przemysłowa 20, 07-100 Węgrów
Sąd Rejonowy w Wieliczce ul. Janińska 25, 32-020 Wieliczka
Sąd Okręgowy we Włocławku
ul. Wojska Polskiego 22, 87-800 Włocławek
Sąd Rejonowy we Włocławku ul. Kilińskiego 20, 87-800 Włocławek
Sąd Rejonowy we Włoszczowie ul. Kusocińskiego 11, 29-100 Włoszczowa
Sąd Apelacyjny we Wrocławiu ul. Energetyczna 4, 53-330 Wrocław
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
ul. Podwale 30 50-040 Wrocław
Sąd Rejonowy w Wyszkowie ul. Kościuszki 50,07-200 Wyszków
Sąd Rejonowy w Zabrzu ul. 3 Maja 21, 41-800 Zabrze
Sąd Rejonowy w Zakopanem ul. Gimnazjalna 13, 34-500 Zakopane
Sąd Rejonowy w Zawierciu ul. Leśna 4, 42-400 Zawiercie
Sąd Rejonowy w Zgorzelcu ul. Poniatowskiego 2, 59-900 Zgorzelec
Sąd Rejonowy w Złotoryi
ul. Kolejowa 3, 59-500 Złotoryja
Sąd Rejonowy w Zwoleniu ul. Moniuszki 6, 26-700 Zwoleń
Sąd Rejonowy w Żaganiu ul. Szprotawska 3, 68-100 Żagań
Sąd Rejonowy w Żarach ul. Spokojna 29, 68-200 Żary

 

Pozostałe organy administracji samorządowej:
 

Warszawa:

 

Biuro Administracji i Spraw Obywatelskich Urzędu M.St. Warszawy ul. Leona Kruczkowskiego 200-412 Warszawa
Biuro Administracyjne ul. Senatorska 27, 00-099 Warszawa
Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego ul. Młynarska 43/45 01-170 Warszawa
Biuro Długu i Restrukturyzacji Wierzytelności ul. Kredytowa 3, 00-056 Warszawa
Biuro Edukacji ul. Wojciecha Górskiego 7 00-033 Warszawa
Biuro Geodezji i Katastru
ul. Sandomierska 12 02-567 Warszawa
Biuro Gospodarki Nieruchomościami
pl. Sokratesa Starynkiewicza 7/9 (II piętro)
Biuro Gospodarki Odpadami ul. Wierzbowa, 900-094 Warszawa
Biuro Infrastruktury
ul. Marszałkowska 77/79, 00-683 Warszawa
Biuro Kadr i Szkoleń
ul. plac Bankowy 2, 00-095 Warszawa
Biuro Kultury
ul. plac Bankowy 2, 00-095 Warszawa
Biuro Mienia Miasta i Skarbu Państwa
ul. Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa
Biuro Ochrony Powietrza i Polityki Klimatycznej
ul. plac Bankowy 2, 00-095 Warszawa
Biuro Ochrony Środowiska
ul. plac Bankowy 2, 00-095 Warszawa
Biuro Organizacji Urzędu ul. Senatorska 27 (II piętro) 00-099 Warszawa
Biuro Polityki Lokalowej ul. Canaletta 2, 00-099 Warszawa
Biuro Polityki Mobilności i Transportu
ul. Marszałkowska 77/79, 00-683 Warszawa
Biuro Polityki Zdrowotnej
ul. Leona Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa
Biuro Pomocy i Projektów Społecznych ul. Niecała 2 00-098 Warszawa
Biuro Rady m.st. Warszawy pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa
Biuro Rozwoju Gospodarczego
ul. Smolna 4, 00-375 Warszawa
Biuro Sportu i Rekreacji pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa
Biuro Spraw Dekretowych
ul. Leona Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa
Centrum Aktywności Międzypokoleniowej “Nowolipie” ul. Nowolipie 26B, 01-011 Warszawa
Centrum Komunikacji Społecznej ul. Leona Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa
Centrum Obsługi Podatnika ul. Obozowa 57, 01-161 Warszawa
Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy ŚRÓDMIEŚCIE im. Prof. Andrzeja Tymowskiego m.st. Warszawy ul. Konwiktorska 3/5, 00-217 Warszawa
Centrum Usług Społecznych „Społeczna Warszawa” ul. Zofii Nałkowskiej 11, 01-886 Warszawa
Dom Pomocy Społecznej “Chemik” ul. Władysława Korotyńskiego 10, 02-121 Warszawa
Dział Oparcia Społecznego ul. Żytnia 75/77, 01-149 Warszawa
Dział Pomocy Osobom Bezdomnym ul. Karolkowa 58A, 01-193 Warszawa
Dział Wsparcia i Pomocy Rodzinie aleja “Solidarności” 102, 01-016 Warszawa
Gabinet Prezydenta pl. Bankowy 3/5 00-950 Warszawa
Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
ul. Wspólna 30, 00-930 Warszawa
Mazowiecki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Warszawie
Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie
Miejski Rzecznik Konsumentów
ul. Canaletta 2, 00-099 Warszawa
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji m.st Warszawy
Narodowe Archiwum Cyfrowe
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy ul. Rozłogi 10, 01-303 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy  ul. Marywilska 44C, 03-042 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy  (II) ul. Vincenta van Gogha 7, 03-188 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy  ul. Przybyszewskiego 80/82 01-824 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy ul. Falęcka 1002-547 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy (Filia nr I) ul. Iwicka 19, 00-735 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy (Filia nr II) ul. Wiktorska 83/87, 02-582 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy ul. Przemyska 11, 02-361 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy PRAGA POŁUDNIE m.st. Warszawy (Filia nr I) ul. Wiatraczna 11, 04-366 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga Południe (Filia nr II) ul. Walecznych 59, 03-926 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy ul. Karola Szymanowskiego 6/61, 03-477 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga Północ m. st. Warszawy (Filia nr I) ul. Groszkowskiego 5, 03-475 Warszawa
Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga Północ (Filia nr II) ul. B. Brechta 15 lok. 31, 03-478 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy ul. Karola Szymanowskiego 6/61, 03-477 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy ul. Stojanowska 12/14, 03-558 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy (Filia nr I) ul. św. Wincentego 87, 03-291 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy plac Czerwca 1976 Roku 1, 02-495 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy ul. Cybisa 7, 02-784 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy ul. Włókiennicza 54, 04-974 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy ul. 1 Praskiego Pułku 21 a, 04-053 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy ul. Przyczółkowa 27A, 02-968 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy ul. Czereśniowa 35, 02-457 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wola m.st. Warszawy ul. J. Bema 91, 01-233 Warszawa
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy ul. Dembińskiego 3, 01-670 Warszawa
Ośrodek Wsparcia dla Seniorów „Pod Jaworami” ul. Zawiszy 5, 01-167 Warszawa
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Warszawie ul. Gagarina 15, 00-753 Warszawa
Punkt Informacyjno-Koordynacyjny dla Osób z Niepełnosprawnościami PIKON aleja “Solidarności” 93, 00-144 Warszawa
Punkt Informacyjno-Koordynacyjny dla Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną PIKONI ul. 11- Listopada 15b, 04-119 Warszawa
Punkt Obsługi Mieszkańców
ul. Leona Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa
Punkt Obsługi Stypendystów Sportowych pl. Defilad 1 pok. 1123, 00-901 Warszawa
Stołeczne Centrum Osób Niepełnosprawnych SCON ul. Andersa 5, 00-147 Warszawa
Urząd Dozoru Technicznego  ul. Szczęśliwicka 34, 02-353 Warszawa
Urząd Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy ul. Powstańców Śląskich 70, 01-381 Warszawa
Urząd Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawy ul. Modlińska 197 03-122 Warszawa
Urząd Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy ul. Stefana Żeromskiego 29 01-882 Warszawa
Urząd Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy ul. Rakowiecka 25/27 02-517 Warszawa
Urząd dzielnicy Ochota m.st. Warszawy ul. Grójecka 17a 02-021 Warszawa
Urząd Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy ul. Grochowska 274 03-841 Warszawa
Urząd Dzielnicy Praga Północ m. st. Warszawy ul. Kłopotowskiego 15 03-708 Warszawa
Urząd Dzielnicy Rembertów m. st. Warszawy al. Chruściela “Montera” 28 04-401 Warszawa
Urząd Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy ul. Nowogrodzka 43 00-691 Warszawa
Urząd Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy ul. Ludwika Kondratowicza 20 00-983 Warszawa
Urząd Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy pl. Czerwca 1976 r. nr 1 02-495 Warszawa
Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy al. Komisji Edukacji Narodowej 61 02-777 Warszawa
Urząd Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy ul. Żegańska 1 04-713 Warszawa
Urząd Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy ul. 1 Praskiego Pułku 33 05-075 Warszawa-Wesoła
Urząd Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy ul. Stanisława Kostki Potockiego 11 02-958 Warszawa
Urząd Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy al. Krakowska 257 02-133 Warszawa
Urząd Dzielnicy Wola m. st. Warszawy al. Solidarności 90 01-003 Warszawa
Urząd Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy ul. Juliusza Słowackiego 6/8 01-627 Warszawa
Urząd Pracy m.st. Warszawy
ul. Ciołka 10A, 01-402 Warszawa
Urząd Pracy m.st Warszawy
ul. Grochowska 171B, 04-111 Warszawa
Urząd Pracy m.st. Warszawy (dział obsługi OzN)
ul. Młynarska 37a, 05-077 Warszawa
Urząd Stanu Cywilnego – Archiwum ul. Smyczkowa 14, 02-678 Warszawa
Urząd Stanu Cywilnego m.st. Warszawy ul. Jezuicka 1/3, 00-281 Warszawa
Urząd Stanu Cywilnego Warszawa-Śródmieście ul. Władysława Andresa 5, 00-147 Warszawa
Urząd Stanu Cywilnego Warszawa-Praga Północ ul. Kłopotowskiego 1/3, 03-718 Warszawa
Urząd Stanu Cywilnego Warszawa-Wawer ul. Włókiennicza 54, 04-974 Warszawa
Urząd Stanu Cywilnego Warszawa-Mokotów ul. Falęcka 10, 02-547 Warszawa
Urząd Transportu Kolejowego Oddział Terenowy w Warszawie al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa
Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń ul Stara 4, 00-231 Warszawa
Wydział Miejskiego Rzecznika Konsumentów ul. Senatorska 27 (I piętro), 05-077 Warszawa
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy
ul. Bema 70, 01-225 Warszawa
 

Pozostałe miejscowości:

 

Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi Plac Zygmunta Starego 9, 26-800 Białobrzegi
Podlaski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Białymstoku ul. Pałacowa 3, 15-042 Białystok
Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku ul. Adama Mickiewicza 3, 15-213 Białystok
Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku ul. Pogodna 63/1, 15-365 Białystok
Starostwo Powiatowe w Białymstoku ul. Borsucza 2, 15-569 Białystok
Terenowy Wydział Kontroli X w Białymstoku Departament Kontroli NFZ ul. Sienkiewicza 42, 15-004 Białystok (II p.)
Delegatura Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Bielsku-Białej ul. Karpacka 24, Bielsko-Biała
Urząd Miejski w Bojanowie Rynek 12, 63-940 Bojanowo
Urząd Gminy Bralin Rynek 3, 63-640 Bralin
Urząd Skarbowy w Brzegu ul. Składowa 2, 49-305 Brzeg
Urząd Gminy Brzyska Brzyska 1, 38-212 Brzyska
Punkt Obsługi Klientów Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Bytomiu ul. Wrocławska 32/34 Bytom
Punkt Obsługi Klientów Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Cieszynie ul. Bobrecka 27, Cieszyn
Urząd Miasta Chełm ul. Lubelska 65, 22-100 Chełm
Urząd Miejski w Chodzieży
ul. Ignacego Jana Paderewskiego 2, 64-800 Chodzież
Starostwo Powiatowe w Chojnicach ul. 31 Stycznia 56, 89-600 Chojnice
Punkt Obsługi Klientów Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Chorzowie ul. Katowicka 105, Chorzów
Urząd Miasta Chorzów
ul. Rynek 1, 41-500 Chorzów
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Ciechanowie ul. 17 Stycznia 7, 06-400 Ciechanów
Urząd Miejski w Czaplinku
ul. Rynek 6, 78-550 Czaplinek
Delegatura Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Częstochowie ul. Czartoryskiego 28, Częstochowa
Punkt Obsługi Klientów Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Dąbrowej Górniczej ul. Wyszyńskiego 1, Dąbrowa Górnicza
Urząd Gminy Dębe Wielkie
ul. Strażacka 3, 05-311 Dębe Wielkie
Urząd Gminy Dębowiec 38-220 Dębowiec 101
Urząd Miejski Gminy Dobrzyca ul. Rynek 14; 63-330 Dobrzyca
Urząd Gminy Dolice ul. Ogrodowa 16, 73-115 Dolice
Urząd Skarbowy w Drezdenku ul. Pierwszej Brygady 21, 66-530 Drezdenko
Kuratorium Oświaty w Olsztynie Delegatura w Elblągu ul. Wojska Polskiego 1, 82-300 Elbląg
Urząd Miasta Elbląg
ul. Łączności 1, 82-300 Elbląg
Kuratorium Oświaty w Olsztynie Delegatura w Ełku ul. Chopina 15, 19-300 Ełk
Gmina Miasto Ełk
ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 4, 19-300 Ełk
Starostwo Powiatowe w Ełku ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 4, 19-300 Ełk
Gdańskie Centrum Świadczeń ul. Powstańców Warszawskich 25, 80-152 Gdańsk
Gmina Miejska w Giżycku al. 1 Maja 14, 11-500 Giżycko
Urząd Miejski w Giżycku ul. aleja 1 Maja 14, 11-500 Giżycko
Punkt Obsługi Klienta Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Gliwicach ul. W. Pola 7, Gliwice
Starostwo Powiatowe w Gliwicach ul. Zygmunta Starego 17, 44-100 Gliwice
Urząd Miejski w Gliwicach
ul. Zwycięstwa 21, 44-100 Gliwice
Urząd Skarbowy w Głubczycach ul. Fabryczna 2, 48-100 Głubczyce
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Golubiu-Dobrzyniu ul. dr. J.G.Koppa 1a, 87-400 Golub-Dobrzyń
Starostwo Powiatowe w Golubiu-Dobrzyniu Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
Lubuski Urząd Celno – Skarbowy w Gorzowie Wielkopolskim ul. Kazimierza Wielkiego 65, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności nr 2 w Gorzowie Wielkopolskim
ul. Walczaka 110, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4, Gorzów Wielkopolski
Urząd Skarbowy w Gorzowie Wielkopolskim ul. Jagiellończyka 10, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Zielonej Górze Delegatura w Gorzowie Wielkopolskim
ul. Kosynierów Gdyńskich 75, 66-400 Gorzów Wlkp.
Urząd Miejski w Halinowie ul. Spółdzielcza 1, 05-074 Halinów
Starostwo Powiatowe w Jarocinie ul. Aleja Niepodległości 10/12, 63-200 Jarocin
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Jaśle
ul. P. Skargi 86a, 38-200 Jasło
Punkt Obsługi Klienta Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Jastrzębie-Zdroju ul. Harcerska 9, Jastrzębie-Zdrój
Biuro Cmentarza Komunalnego w Kaliszu ul. Poznańska 183-185, 62-800 Kalisz
Kancelaria Rady Miasta w Kaliszu Villa Calisia, Al. Wolności 4, 62-800 Kalisz
Urząd Miasta w Kaliszu Główny Rynek 20, 62-800 Kalisz
Biuro Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Kalisz
ul. Kościuszki 1a, 62-800 Kalisz
Śląski Oddział Wojwódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Katowicach
ul. Kossutha 13, 40-844 Katowice
Urząd Gminy w Kawęczynie
Kawęczyn 48, 62-704 Kawęczyn
Urząd Skarbowy w Kędzierzynie-Koźlu ul. Piotra Skargi 19, 47-224 Kędzierzyn-Koźle
Centrum Administracji Szkół ul. Warszawska 19, 82-500 Kwidzyn
Kwidzyńskie Centrum Sportu i Rekreacji ul. Sportowa 6, 82-500 Kwidzyn
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. Grudziądzka 6, 82-500 Kwidzyn
Straż Miejska w Kwidzynie ul. Warszawska 14, 82-500 Kwidzyn 
Urząd Miejski w Kwidzynie
ul. Warszawska 19, 92-500 Kwidzyn
Zakład do spraw Infrastruktury Miejskiej ul. Warszawska 19, 82-500 Kwidzyn
Punkt Obsługi Klientów Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Kłobucku ul. 11 listopada 5a, Kłobuck
Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Kobylnicy ul. Poznańska 93, 62-006 Kobylnica
Urząd Miejski w Kołaczycach
Rynek 1, 38-213 Kołaczyce
Starostwo Powiatowe w Kościerzynie ul. 3 Maja 9c, 83-400 Kościerzyna
Ośrodek Pomocy Społecznej w Krośnie Odrzańskim
ul. Piastów 10h, 66-600 Krosno Odrzańskie
Urząd Skarbowy w Krośnie Odrzańskim
ul. Słubicka 3, 66-600 Krosno Odrzańskie
Urząd Miasta i Gminy w Klimontowie ul. Zysmana 1, 27-640 Klimontów
Urząd Skarbowy w Kluczborku ul. Sienkiewicza 22A, 46-200 Kluczbork
Urząd Skarbowy w Krapkowicach ul. Opolska 96A, 47-300 Krapkowice
Urząd Miasta w Kraśniku
ul. Lubelska 84, 23-200 Kraśnik
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kwidzynie ul. 11 Listopada 27/4, 82-500 Kwidzyn
Urząd Gminy Kwidzyn ul. Grudziądzka 30, 82-500 Kwidzyn
Urząd Miasta Kwidzyn
ul. Warszawska 19, 82-500 Kwidzyn
Starostwo Powiatowe w Lęborku ul. Czołgistów 5, 84-300 Lębork
Kuratorium Oświaty w Lublinie
ul. 3 Maja 6, 20-078 Lublin
Miejski Urząd Pracy w Lublinie ul. Niecała 14, 20-080 Lublin
Punkt Obsługi Klientów Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Lublińcu ul. Paderewskiego 7, Lubliniec
Urząd Miejski w Łochowie Aleja Pokoju 75, 07-130 Łochów
Delegatura Podlaskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Łomży al. Piłsudzkiego 11A, 18-400 Łomża
Urząd Gminy Łoniów Łoniów 56, 27-670 Łoniów
Urząd Gminy Łubowo ul. Łubowo 1, 62-260 Łubowo
Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne ul. Wspólna 40, 05-270 Marki
Mareckie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o. ul. Wspólna 40, 05-270 Marki
Miejski Klub Sportowy Marcovia Marki ul. Wspólna 12, 05-270 Marki
Urząd Gminy Miasta Marki al. Marsz. Piłsudskiego 95, 05-270 Marki
Urząd Gminy Maków
ul. Akacjowa 2A, 96-124 Maków
Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim ul. Rynek 1, 06-200 Maków Mazowiecki
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Mińsku Mazowieckim ul. Szczecińska 8, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Starostwo Powiatowe w Mławie ul. Władysława Stanisława Reymonta 6, 06-500 Mława
Urząd Miasta Mława
ul. Stary Rynek 19, 06-500 Mława
Urząd Skarbowy w Międzyrzeczu ul. Rynek 3, 66-300 Międzyrzecz
Punkt Obsługi Klientów Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Myszkowie ul. Kościuszki 26, Myszków
Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie ul. Chopina 8, 43-170 Łaziska Górne
Urząd Miasta Mysłowice ul. Powstańców 1, 41-400 Mysłowice
Urząd Skarbowy w Namysłowie ul. Skłodowskiej-Curie 12, 46-100 Namysłów
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nekli ul. Dworcowa 12, Nekla
Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska UMiG Nekla
ul. Nad Moskawą 5, 62-330 Nekla
Referat promocji, kultury, ochrony zdrowia, pożytku publicznego i sportu UMiG Nekla
ul. Wiosny Ludów 2b, Nekla
Urząd Miasta i Gminy Nekla
ul. Dworcowa 10, 62-330 Nekla
Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim ul Ignacego Padarewskiego 1B, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Urząd Miasta Nowy Targ ul. Krzywa 1, 34-400 Nowy Targ
Urząd Skarbowy w Nysie ul. Bolesława Krzywoustego 23, 48-300 Nysa
Urząd Skarbowy w Nowej Soli ul. Stanisława Staszica 1, 67-100 Nowa Sól
Urząd Skarbowy w Oleśnie ul. Pieloka 21, 46-300 Olesno
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Olkuszu
ul. Mickiewicza 2, 32-300 Olkusz
Kuratorium Oświaty w Olsztynie al. Piłsudskiego 7/9, 10-959 Olsztyn
Drugi Urząd Skarbowy w Opolu ul. Cementowa 6, 45-358 Opole
Izba Administracji Skarbowej w Opolu ul. Ozimska 19, 45-057 Opole
Miejskie Centrum Świadczeń w Opolu
ul. Ozimska 19, 45-057 Opole
Opolski Urząd Celno-Skarbowy w Opolu ul. Wojciecha Drzymały 22, 46-020 Opole
Opolski Urząd Skarbowy w Opolu ul. Tadeusza Rejtana 3A, 45-331 Opole
Pierwszy Urząd Skarbowy w Opolu ul. Tadeusza Rejtana 3B, 45-331 Opole
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Ostrołęce ul. Gen. A. E. Fieldorfa “Nila” 15, 07-410 Ostrołęka
Urząd Miasta Ostrołęki Plac gen. J. Bema 1, 07-400 Ostrołęka
Urząd Miasta Ostrowiec Świętokrzyski
ul. Jana Głogowskiego 3/5; 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Starostwo Powiatowe w Ożarowie Mazowieckim  ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki
Biblioteka Publiczna w Pasłęku pl. Św. Wojciecha 5, 14-400 Pasłęk
Delegatura Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Piekarach Śląskich ul. Kościuszki 22, Piekary Śląskie
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Płocku ul. Kolegialna 15, 09-402 Płock
Starostwo Powiatowe w Policach
ul. Tanowska 8, 72-010 Police
Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu al. Niepodległości 34 61-714 Poznań
Poznańskie Centrum Świadczeń  ul. Wszystkich Świętych 1, 61-843 Poznań
Poznańskie Centrum Świadczeń  ul. Małachowskiego 10, 61-129 Poznań
Poznańskie Centrum Świadczeń  ul. Ratajczaka 44, 61-728 Poznań
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu ul. Nowowiejskiego 11, 61-731 Poznań
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu Departament Polityki Regionalnej
ul. Niepodległości 34, 61-714 Poznań
Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Poznaniu
ul. Szwajcarskiej 5, 61-285 Poznań
Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Poznaniu
ul. Szwajcarska 5, 61-285 Poznań
Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań
Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie ul. Drzymały 30, 05-800 Pruszków
Urząd Skarbowy w Prudniku ul. Kopernika 1A, 48-200 Prudnik
Starostwo Powiatowe w Pultusku
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 11, 06-100 Pułtusk
Punkt Obsługi Klientów Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Raciborzu Pl. S. Okrzei 4, Racibórz
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Radomiu ul. S. Żeromskiego 53, 26-600 Radom
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu ul. Bolesława Limanowskiego 134, 26-612 Radom
Urząd Gminy Raszyn
ul. Szkolna 2a, 05-090 Raszyn
Delegatura Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Rybniku ul. 3 maja 29, 44-200 Rybnik
Urząd Gminy Serniki Serniki 1a, 21-107 Serniki
Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Siedlcach ul. Piłsudskiego 38, 08-110 Siedlce
Delegatura Podlaskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Siemiatyczach ul. 11 Listopada 26, 17-300 Siemiatycze
Urząd Gminy Sieraków ul. 8 Stycznia 38, 64-410 Sieraków
Urząd Miejski w Sierpcu
ul. Piastowska 11a, 09-200 Sierpc
Urząd Miasta i Gminy w Skokach ul. Wincentego Ciastowicza 11, 62-085 Skoki
Urząd Gminy Skołyszyn
38-242 Skołyszyn 12
Urząd Gminy Słupca
ul. Sienkiewicza 16, 62-400 Słupca
Urząd Gminy Sorkwity
ul. Olsztyńska 16A, 11-731 Sorkwity
Punkt Obsługi Klientów Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Sosnowcu ul. Modrzejowska 32a, Sosnowiec
Urząd Skarbowy w Słubicach ul. Wojska Polskiego 155, 69-100 Słubice
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Stalowej Woli ul. Podleśna 15, 37-450 Stalowa Wola
Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli ul. Podleśna 15, 37-450 Stalowa Wola
Urząd Miejski w Strzegomiu ul. Rynek 38, 58-150 Strzegom
Urząd Skarbowy w Strzelcach Opolskich
ul. Opolska 13, 47-100 Strzelce Opolskie
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Strzyżowie ul. Parkowa 7, 38-100 Strzyżów
Starostwo Powiatowe w Szamotułach
ul. Wojska Polskiego 4, 64-500 Szamotuły
Urząd Skarbowy w Sulęcinie ul. Daszyńskiego 47, 69-200 Sulęcin
Delegatura Podlaskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Suwałkach ul. Michała Kleofasa Ogińskiego 5, 16-402 Suwałki
Urząd Skarbowy w Świebodzinie ul. Jana III Sobieskiego 6, 66-200 Świebodzin
Urząd Miasta Świnoujście ul. Wojska Polskiego 1/5, 72-600 Świnoujście
Urząd Miasta i Gminy Września ul. Ratuszowa 1, 62-300 Września
Punkt Obsługi Klientów Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Tarnowskich Górach ul. Piastowska 1, Tarnowskie Góry
Starostwo Powiatowe w Tczewie ul. Piaskowa 2, 83-110 Tczew
Urząd Miejski w Tczewie Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 83-110 Tczew
Punkt Obsługi Klientów Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Tychach ul. Grota Roweckiego 42-44, Tychy
Urząd Miasta Uniejów
ul. Błogosławionego Bogumiła 13, 99-210 Uniejów
Zakład Gospodarki Komunalnej w Wiązownie
ul. Boryszewska 2, 05-462 Wiązowna
Powiat Wołomiński
ul. Prądzyńskiego 3, 05-200 Wołomin
Ośrodek Pomocy Społecznej we Wrześni
ul. Fabryczna 14, 62-300 Września
ul. Słowackiego 39, 62-300 Września
ul. F. Chopina 8, 62-300 Września
ul. Batorego 8, 62-300 Września
Starostwo Powiatowe we Wrześni
ul. F. Chopina 10, 62-300 Września
Urząd Miasta i Gminy Września
ul. F. Chopina 8 62-300 Września
ul. F. Chopina 9, 62-300
Wrzesińskie Obiekty Sportowo-Rekreacyjne
ul. Gnieźnieńska 32A, 62-300 Września
Urząd Miasta i Gminy we Wronkach ul. Ratuszowa 5, 64-510 Wronki
Urząd Skarbowy we Wschowie ul. Zielony Rynek 7, 67-400 Wschowa
Urząd Miejski w Wyszkowie
Aleja Róż 2, 07-200 Wyszków
Punkt Obsługi Klientów Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Zabrzu ul. Ślęczka 20, Zabrze
Urząd Miejski w Zagórowie ul. Kościelna 4, 62-410 Zagórów
Punkt Obsługi Klientów Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Zawierciu ul. Towarowa 22, Zawiercie
Babiogórski Park Narodowy w Zawoi Zawoja 1403
Ośrodek Pomocy Społecznej w Ząbkach ul. Wojska Polskiego 10, 05-091 Ząbki
Urząd Miasta Ząbki ul. Wojska Polskiego 10, 00-001 Ząbki
Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie
Urząd Miasta Zduńska Wola
ul. Stefana Złotnickiego 12 98-220 Zduńska Wola
Izba Administracji Skarbowej w Zielonej Górze ul. Sikorskiego 2, 65-454 Zielona Góra
Lubuski Urząd Skarbowy w Zielonej Górze ul. Doktora Pieniężnego 24, 65-054 Zielona Góra
Pierwszy Urząd Skarbowy w Zielonej Górze ul. Doktora Pieniężnego 24, 65-054 Zielona Góra
Drugi Urząd Skarbowy w Zielonej Górze ul. Doktora Pieniężnego 24, 65-054 Zielona Góra
Urząd Miasta Zielona Góra ul. Podgórna 22, 65-424 Zielona Góra (parter – Biuro Obsługi Interesanta)
Urząd Miasta Zielona Góra ul. Gen. J. Dąbrowskiego 41,  65-021 Zielona Góra (pok. nr 208)
Urząd Miasta Zielona Góra ul. Artura Grottgera 7, 65-018 Zielona Góra (pok. nr 14)
Urząd Miasta Zielona Góra ul. Długa 13, 65 – 401 Zielona Góra (pok. nr 215)
Urząd Miasta Zielona Góra  ul. Bohaterów Westerplatte 23, 65-078 Zielona Góra (pok. 223)
Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Zielonej Górze
ul. Kopernika 1, 65-063 Zielona Góra
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze al. Niepodległości 32, 65-042 Zielona Góra
Urząd Skarbowy w Żarach ul. Osadników Wojskowych 3/4, 68-200 Żary
Urząd Skarbowy w Żaganiu ul. Skarbowa 26, 68-100 Żagań
Urząd Miasta Żyrardowa Plac Jana Pawła II 1, 96-300 Żyrardów
Punkt Obsługi Klientów Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Żywcu ul. Piłsudskiego 50, Żywiec

 




 

Placówki lecznicze z Tłumaczem on-line języka migowego:

 

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej ul. Terebelska 57-65, 21-500 Biała Podlaska
EURO-MED Ośrodek Rehabilitacji, Sklep zaopatrzenia medycznego w Częstochowie ul. Botaniczna 32, 42-216 Częstochowa
Przychodnia BaltiMed w Gdańsku ul. Krzemowa 16, 80-041 Gdańsk
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Głubczycach ul. Marii Skłodowskiej-Curie 26, 48-100 Głubczyce
Przychodnia Zabobrze Sp z o.o. w Jeleniej Górze ul. Michała Kleofasa Ogińskiego 1B, 58-506 Jelenia Góra
Gabinet Lekarza POZ – Filia w Karniewie ul. Szkolna 16, 06-425 Karniewo
EURO-MED Sklep zaopatrzenia medycznego w Katowicach ul. Sokołowskiego 2, 40-749 Katowice-Murcki
NZOZ Ośrodek Rehabilitacji Grodzki Marek w Kielcach ul. Prosta 42, 25-385 Kielce
NZOZ Ośrodek Rehabilitacji Grodzki Marek w Klimontowie ul. Sandomierska 61, 27-640 Klimontów
Miejski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kobyłce ul. Żymirskiego 2, 05-230 Kobyłka
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gminny Ośrodek Zdrowia w Konopiskach ul. Lipowa 5, 42-274 Konopiska
Gabinet Lekarza POZ – Filia w Krasińcu ul. Krasiniec 19/1, 06-211 Krasiniec
Przychodnia Pod Klasztorem w Leżajsku Plac Mariacki 9, 37-300 Leżajsk
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie ul. Jaczewskiego 8, 20-954 Lublin
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej – Zespół Zakładów w Makowie Mazowieckim ul. Witosa 2, 06-200 Maków Mazowiecki
Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowym Wiśniczu ul. Podzamcze 4, 32-720 Nowy Wiśnicz
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej “Śródmieście” w Opolu ul. Waryńskiego 30, 45-047 Opole
EURO-MED Ośrodek rehabilitacyjny w Oświęcimiu ul. Solna 4, 32-600 Oświęcim
EURO-MED Sklep zaopatrzenia medycznego w Oświęcimiu ul. Wysokie Brzegi 4, 32-600 Oświęcim
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej “PIASTUN” w Piastowie ul. M. Reja 1, 05-820 Piastów
Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie ul. Partyzantów 2/4, 05-802 Pruszków
EURO-MED Sklep zaopatrzenia medycznego w Pszczynie ul. Antesa 11, 43-200 Pszczyna
NZOZ Ośrodek Rehabilitacji Grodzki Marek w Raciborzu ul. Zamkowa 4, 47-400 Racibórz
Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG w Radomiu ul. Wjazdowa 4, 26-600 Radom
Centrum Medyczne im. Bitwy Warszawskiej 1920. SPZOZ w Radzyminie ul. Konstytucji 3 Maja 17, 05-250 Radzymin
Centrum Medyczne im. Bitwy Warszawskiej 1920 w Radzyminie ul. Konstytucji 3 Maja 17, 05-250 Radzymin
EURO-MED Ośrodek Rehabilitacji, Sklep zaopatrzenia medycznego,
NZOZ Centrum Leczenia Zimnem w Rudzie Śląskiej
ul. Piotra Niedurnego 50 D, 41-709 Ruda Śląska
Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG w Siedlcach ul. Aleksandrowska 4, 08-110 Siedlce
EURO-MED Sklep zaopatrzenia medycznego w Skawinie ul. Niepodległości 12, 32-050 Skawina
SPZZOZ Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli ul. Staszica 4, Stalowa Wola
Gabinet Lekarza POZ – Filia w Szelkowie
Stary Szelków 53, 06-200 Stary Szelków
EURO-MED Sklep zaopatrzenia medycznego w Suchej Beskidzkiej ul. Szpitalna 22, 34-200 Sucha Beskidzka
Ars Medica Sp. z o.o. w Świdnicy ul. Marii Konopnickiej 4, 58-100 Świdnica
Euro-Med Sp. z o.o., NZOZ Ośrodek Rehabilitacji Grodzki Marek w Tychach ul. Zgrzebnioka 22, 43-100 Tychy
EURO-MED Sklep zaopatrzenia medycznego w Tychach ul. Grota Roweckiego 42, 43-100 Tychy
NZOZ Ośrodek Rehabilitacji Marek Grodzki w Tychach ul. Zgrzebnioka 22, 43-100 Tychy
Praw-Med Magdalena Grodzka w Tychach ul. Wojska Polskiego 21A/5, 43-100 Tychy
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 23 w Warszawie ul. 1 Praskiego Pułku 8, 05-075 Warszawa
Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny w Warszawie
ul. Józefa Sierakowskiego 13, 03-709 Warszawa
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. W. Orłowskiego CMKP w Warszawie ul. Czerniakowska 231, 00-416 Warszawa
Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Bemowo-Włochy
ul. Gen. Meriana C. Coopera 5, 01-315 Warszawa
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola-Śródmieście ul. Erazma Ciołka 11, 01-445 Warszawa
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola-Śródmieście – Przychodnia Lekarska ul. Chmielna 14, 05-800 Warszawa
ul. Dragonów 6a, 00-001 Warszawa
ul. Elekcyina 54, 01-123 Warszawa
ul. Grzybowska 34, 00-863 Warszawa
ul. Leszno 17, 01-199 Warszawa
ul. Mariańska 1, 00-830 Warszawa
ul. Miedziana 2, 00-809 Warszawa
ul. Nowolipie 31, 01-004 Warszawa
ul. Obozowa 63/65, 01-418 Warszawa
ul. Płocka 49, 01-152 Warszawa
ul. Szlenkierów 10, 01-181 Warszawa
ul. Żytnia 39, 01-198 Warszawa
Specjalistyczna Poradnia Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu Polskiego Związku Głuchych w Warszawie ul. Radzymińska 101, 03-548 Warszawa
Szpital Grochowski im. dr med. Rafała Masztaka sp.z o.o. w Warszawie ul. Grenadierów 51/59, 04-073 Warszawa
Szpital Kliniczny im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie
ul. Karowa 2, 00-315 Warszawa
Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ w Warszawie ul. Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa
Szpital Specjalistyczny “INFLANCKA” im. Krysi Niżyńskiej “Zakurzonej” w Warszawie ul. Inflancka 6, 00-189 Warszawa
EURO-MED Sklep zaopatrzenia medycznego w Wilkowicach ul. Żywiecka 19, 43-365 Wilkowice
AMAVITA Ambulatoryjne Świadczenia Zdrowotne we Wrocławiu ul. Canaletta 4, 51-665 Wrocław
Broch-Med s.c. we Wrocławiu ul Węgierska 6, 52-114 Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BIOGENES Sp. z o.o. we Wrocławiu Plac Bzowy 1, 53-224 Wrocław
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wyszkowie ul. Komisji Edukacji Narodowej 1, 07-200 Wyszków
Szpital Powiatowy w Zawierciu ul. Miodowa 14, 42-400 Zawiercie
Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego sp. z o.o. w Żyrardowie ul. Bolesława Limanowskiego 30, 96-300 Żyrardów

 




 

Placówki świadczące usługi transportowe (w tym lokalny transport zbiorowy) z Tłumaczem on-line języka migowego:

 

Punkt Obsługi Pasażerów ZTM Stacja metra Centrum, pawilon 2010b, 00-110 Warszawa
Punkt Obsługi Pasażerów ZTM ul. Kasprowicza 145, 01-949 Warszawa
Punkt Obsługi Pasażerów ZTM Pawilon handlowy nr 1012, u zbiegu ul. Targowej i pl. Wileńskiego, północna część pasażu handlowego. Wejście od ul. Świetych Cyryla i Metodego (okolice cerkwi).
Punkt Obsługi Pasażerów ZTM Stacja metra Świętokrzyska, Świętokrzyska – lok, Warszawa 1000G, 00-108 Warszawa
Punkt Obsługi Pasażerów ZTM ul. Żelazna 61 00-848 Warszawa
Szybka Kolej Miejska sp. z o.o al. Jerozolimskie 125, 02-017 Warszawa

 




 

 

Dostawcy mediów, usług telekomunikacyjnych, i inne przedsiębiorstwa z Tłumaczem on-line języka migowego:

 

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo

Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Staszica 8, 59-700 Bolesławiec
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Gen. S. Sosabowskiego 22, 15-182 Białystok
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Gazownicza 14, 43-300 Bielsko-Biała
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Sądecka 10, 32-700 Bochnia
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Chocimska 2, 49-300 Brzeg
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Kościuszki 10, 28-100 Busko Zdrój
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Jagiellońska 42, 85-097 Bydgoszcz
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Korfantego 30, 41-902 Bytom
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Lubelska 73, 22-100 Chełm
Biuro Obsługi Klienta PGNIG 31 Stycznia 30, 89-600 Chojnice
Biuro Obsługi Klienta PGNIG Aleja Henryka 7, 32-500 Chrzanów
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Śląska 2, 06-400 Ciechanów
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Legionów 79, 42-200 Częstochowa
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Kościuszki 27, 41-300 Dąbrowa Górnicza
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Drogowców 11, 39-200 Dębica
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Władysława Jagiełły 26 B, 13-200 Działdowo
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Kilińskiego 18, 58-200 Dzierżoniów
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Kilińskiego 18, 58-200 Dzierżoniów
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Czerniakowska 8, 82-300 Elbląg
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Nadjeziorna 23 lok. A1, 19-300 Ełk
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Wałowa 41/43, 80-858 Gdańsk
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Obrońców Wybrzeża 11, 81-397 Gdynia
Biuro Obsługi Klienta PGNIG Plac Grunwaldzki 9, 11-500 Giżycko
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Toszecka 101, 44-100 Gliwice
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Jedności Robotniczej 2, 67-200 Głogów
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Chrobrego 24/25, 62-200 Gniezno
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Kolejowa 2, 38-300 Gorlice
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Żelazna 2, 66-400 Gorzów Wlkp.
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Kolejowa 18, 62-065 Grodzisk Wlkp.
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Bankowa 8, 05-600 Grójec
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Mickiewicza 34, 86-300 Grudziądz
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Wyspiańskiego 2A, 66-620 Gubin
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Solankowa 2, 88-100 Inowrocław
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Grucy 4, 37-500 Jarosław
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Staszica 22, 38-200 Jasło
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Goździków 1, 44-335 Jastrzębie Zdrój
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Bankowa 14A, 58-560 Jelenia Góra
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Majkowska 9, 62-800 Kalisz
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. 3 maja 30, 40-097 Katowice
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Grunwaldzka 69, 47-220 Kędzierzyn Koźle
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Graniczna 6, 63-600 Kępno
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Kołobrzeska 1A, 11-400 Kętrzyn
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Krakowska 27, 32-650 Kęty
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Loefflera 2, 25-550 Kielce
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Gazowa 1, 46-200 Kluczbork
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Objazdowa 11, 57-300 Kłodzko
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Mazowiecka 24I/U8, 78-100 Kołobrzeg
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Zakładowa 13 a, 62-510 Konin
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Czarnieckiego 6a, 66-470 Kostrzyn
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Połczyńska 59, 75-808 Koszalin
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Gazowa 14B, 31-060 Kraków
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Balicka 84, 30-149 Kraków
Biuro Obsługi Klienta PGNIG al. gen. Bora-Komorowskiego 41, 31-867 Kraków
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Limanowskiego 19, 47-300 Krapkowice
Biuro Obsługi Klienta PGNIG al. Niepodległości 25L, 23-200 Kraśnik
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Lewakowskiego 11, 38-400 Krosno
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Osadnicza 2d, 63-700 Krotoszyn
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Stara Droga 30, 33-380 Krynica Zdrój
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Ścinawska 1b, 59-220 Legnica
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Przemysłowa 12, 64-100 Leszno
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Polna 8A, 37-300 Leżajsk
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Piłsudskiego 34, 59-300 Lubin
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Olszewskiego 2B, 20-481 Lublin
Biuro Obsługi Klienta PGNIG al. Unii Lubelskiej 2, 20-108 Lublin
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Składowa 35, 90-127 Łódź
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Sienkiewicza 9, 39-300 Mielec
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. 17 stycznia 17A, 64-400 Międzychód
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Szczecińska 4, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Henryka Jordana 1a, 32-400 Myślenice
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Lwowska 105, 33-300 Nowy Sącz
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Harcerska 12, 34-400 Nowy Targ
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Towarowa 5, 48-303 Nysa
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Knosały 1, 10-015 Olsztyn
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Rodziewiczówny 4, 45-348 Opole
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Gen. S. Sochaczewskiego 5, 07-410 Ostrołęka
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Żabia 14, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Partyzancka 27, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Chemików 33, 32-600 Oświęcim
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Stołeczna 4, 05-501 Piaseczno
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Poznańska 20, 64-920 Piła
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Kostromska 37, 97-300 Piotrków Tryb.
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Łukasiewicza 19, 09-400 Płock
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Grunwaldzka 20A, 09-100 Płońsk
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Grobla 15, 61-586 Poznań
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Matyi 2, 61-859 Poznań
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. 3 Maja 4, 37-700 Przemyśl
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Kołłątaja 24, 24-100 Puławy
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Malczewskiego 24, 26-609 Radom
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Wodzisławska 65A, 44-200 Rybnik
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Wspólna 5, 35-205 Rzeszów
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Żeromskiego 14, 27-600 Sandomierz
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Sobieskiego 12, 38-500 Sanok
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Garwolińska 88, 08-110 Siedlce
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Rejowska 99, 26-110 Skarżysko-Kamienna
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Batorego 21, 96-100 Skierniewice
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Fabryczna 9, 43-246 Skoczów
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Moniuszki 2, 76-200 Słupsk
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Modrzejowska 32A, 41-200 Sosnowiec
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. 1-go Sierpnia 30, 37-450 Stalowa Wola
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Tama Pomorzańska 26a, 70-952 Szczecin
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Bagienna 6, 70-772 Szczecin
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Polna 8a, 78-400 Szczecinek
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Wrocławska 10, 58-100 Świdnica
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ks. Popiełuszki 37, 78-300 Świdwin
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Katowicka 70, 41-600 Świętochłowice
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Steyera 26, 72-600 Świnoujście
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Gazowa 2, 39-400 Tarnobrzeg
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Wita Stwosza 7, 33-100 Tarnów
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Murarska 9/11, 97-200 Tomaszów Maz.
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Tadeusza Kościuszki 71, 87-100 Toruń
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Barbary 25, 43-100 Tychy
Biuro Obsługi Klienta PGNIG Os. Kopernika 10, 34-100 Wadowice
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Kościuszki 5, 58-300 Wałbrzych
Biuro Obsługi Klienta PGNIG Al. Jerozolimskie 146B, 02-305 Warszawa
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Kobielska 23, 04-359 Warszawa
Biuro Obsługi Klienta PGNIG al. Jana Pawła II 82, 00-175 Warszawa
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Kasprzaka 25, 01-224 Warszawa
Biuro Obsługi Klienta PGNIG Al. Złota 59, 00-120 Warszawa
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Legionów 20, 32-020 Wieliczka
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 32, 87-800 Włocławek
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Gajewskich 48, 64-200 Wolsztyn
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Gazowa 3, 50-513 Wrocław
Biuro Obsługi Klienta PGNIG pl. Strzelecki 25, 50-224 Wrocław
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. I Armii Wojska Polskiego 33, 07-200 Wyszków
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Wolności 339, 41-800 Zabrze
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Piłsudskiego 35, 22-400 Zamość
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Fabryczna 1, 59-900 Zgorzelec
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Zacisze 13, 65-775 Zielona Góra
Biuro Obsługi Klienta PGNIG Al. Piastów 8, 78-520 Złocieniec
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Domańskiego 1, 68-200 Żary
Biuro Obsługi Klienta PGNIG ul. Centralna 19, 44-240 Żory

 

Multimedia Polska SA

Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Kamińskiego 19, 43-300 Bielsko-Biała
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Podgórna 7-9, 41-902 Bytom
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Armii Wojska Polskiego 41B, 22-100 Chełm
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Śląska 6, 42-200 Częstochowa
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Gospody 19, 80-344 Gdańsk
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Tadeusza Wendy 7/9, 81-341 Gdynia
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Czapli 9, 44-122 Gliwice
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Kosynierów Gdyńskich 51, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Józefa Włodka 7, 86-302 Grudziądz
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA Aleja Wojska Polskiego 53A, 62-800 Kalisz
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Sowińskiego 46, 40-001 Katowice
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Fryderyka Chopina 16B, 62-500 Konin
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Tomasza Zana 38, 20-400 Lublin
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Księżnej Anny 2, 18-400 Łomża
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Długosza 39, 90-001 Łódź
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Wyszyńskiego 1, 10-457 Olsztyn
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Tadeusza Gierzyńskiego 17, 09-100 Płock
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Juliusza Słowackiego 24, 35-060 Rzeszów
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Stanisława Ignacego Witkiewicza 45B, 70-001 Szczecin
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Monte Cassino 35, 72-600 Świnoujście
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Bitwy o Wał Pomorski 6, 33-100 Tarnów
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Kosynierów Kościuszkowskich 4, 87-100 Toruń
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Powstańców Śląskich 123, 53-110 Wrocław
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Stefana Okrzei 2, 22-400 Zamość
Biuro Obsługi Klienta Multimedia Polska SA ul. Księcia Władysława Opolskiego PU 1, 44-240 Żory

 

Pozostałe przedsiębiorstwa i firmy:
ELTRONIK Media sp. z o. o. ul. 3 Maja 3, 87-301 Brodnica
Tel-Kab – Biuro Obsługi Abonenta ul. Bolesława Prusa 92, 08-800 Pruszków
PwC Advisory ul. Polna 11, 00-633 Warszawa 
…DOMARO Sp. z o.o. ul. dr L Mendego 2, 44-300 Wodzisław Śląski



 

 

Jednostki oświatowo-kulturalne
z Tłumaczem on-line języka migowego:

 

 

Placówki oświaty
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Chwalibogowie Chwalibogowo 38, 62-323 Chwalibogowo
Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Dziekanowie Leśnym 05-092 Dziekanów Leśny
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Kaczanowie ul. Kaliska 1A, 62-303 Kaczanowo
Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1, 30-705 Kraków
Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie ul. Kanonicza 25, 31-002 Kraków
Miejskie Przedszkole nr 1 w Kwidzynie ul. Willowa 15, 82-500 Kwidzyn
Miejskie Przedszkole nr 2 w Kwidzynie ul. Kochanowskiego 34, 82-500 Kwidzyn
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Kwidzynie
ul. Kościuszki 31, 82-500 Kwidzyn
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mjra Henryka Sucharskiego w Kwidzynie ul. Staszica 16, 82-500 Kwidzyn
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Kwidzynie ul. Warszawska 13, 82-500 Kwidzyn
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zjednoczonej Europy w Kwidzynie ul. Hallera 4, 82-500 Kwidzyn
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Władysława Gębika z Oddziałami Integracyjnymi w Kwidzynie ul. Grunwaldzka 54, 82-500 Kwidzyn
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie ul. Mickiewicza 56 B, 82-500 Kwidzyn
Żłobek Miejski nr 1 w Kwidzynie ul. Willowa 15, 82-500 Kwidzyn
Żłobek Miejski nr 2 w Kwidzynie
ul. Kochanowskiego 34, 82-500 Kwidzyn
Collegium Witelona Uczelnia Państwowa w Legnicy ul. Sejmowa 5A 59-220 Legnica
Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej ul. Ks. Twardego 2, 62-301 Marzenin
Zespół Szkół w Nekli ul. Szczepańskiego 7, Nekla
Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Nowym Folwarku ul. Nowa 5, 62-300 Nowy Folwark
Przedszkole Miejskie nr 5 “Bajka” z Oddziałami Integracyjnymi ul. Witosa 7, 72-600 Świnoujście
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP w Świnoujściu ul. Wincentego Witosa 12, 72-600 Świnoujście
Zespół Szkół w Targowej Górce ul. Karśnickiego 2, Targowa Górka
Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie ul. Szczęśliwicka 40, 02-353 Warszawa
Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie
Al. Gen. Chruściela 103, 04-414 Warszawa
Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w Warszawie ul. Wawelska 56, 00-922 Warszawa
Przedszkole nr 33 w Warszawie ul. Wilcza 55/63, 00-679 Warszawa
Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej im. Komisji Edukacji Narodowej
ul. Jezuicka 4, 00-281 Warszawa
Szkoła Podstawowa Nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza w Warszawie ul. Myśliborska 25, 03-185 Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 258 im. gen. Jakuba Jasińskiego w Warszawie ul. Brechta 8, 03-472 Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 351 im. Bolesława Prusa w Warszawie ul. Jana Olbrachta 48/56, 01-111 Warszawa
Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Gen. Tadeusza Kutrzeby w Węgierkach ul. Otoczna 12, 62-302 Węgierki
Publiczne Przedszkole nr 6 „Pszczółka Maja” we Wrześni ul. Zielonogórska 17, 62-300 Września
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 im. 68 Wrzesińskiego Pułku Piechoty we Wrześni ul. Szkolna 1, 62-300 Września
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dzieci Wrzesińskich we Wrześni ul. Kościuszki 24, 62-300 Września
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika we Wrześni ul. Kosynierów 32, 62-300 Września
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni ul. Słowackiego 41, 62-300 Września
Zespół Szkół w Zasutowie ul. Kwiatowa 5, Zasutowo
Instytucje kultury i inne placówki kulturalno-oświatowe
Muzeum Historyczne w Bielsku-Białej ul. Wzgórze 16, 43-300 Bielsko-Biała
Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK ul. Lipowa 4, 30-702 Kraków 
Biblioteka Miejsko-Powiatowa w Kwidzynie ul. Kościuszki 54, 82-500 Kwidzyn
Kwidzyńskie Centrum Kultury
ul. 11 Listopada 13, 82-500 Kwidzyn
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Nekla ul. Chopina 43/3, Nekla
Nekielski Ośrodek Kultury ul. Wiosny Ludów 2b, Nekla
Małopolskie Centrum Kultury “Sokół” w Nowym Sączu ul. Jana Długosza 3, 33-300 Nowy Sącz
Muzeum Mazowieckie w Płocku ul. Tumska 8, 09-402 Płock
Centrum Turystyki Kulturowej TRAKT w Poznaniu ul. Gdańska 2, 61-123 Poznań
Ośrodek “Pogranicze – sztuk, kultur, narodów” w Sejnach ul. Piłsudskiego 37, 16-500 Sejny
Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli
ul. 1 Sierpnia 9, 37-450 Stalowa Wola
Miejski Dom Kultury w Świnoujściu ul. Wojska Polskiego 1/1, 72-600 Świnoujście
Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Świnoujściu Plac Rybaka 1, 72-600 Świnoujście
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Uniejowie ul. Kościelnicka 8/10, 99-210 Uniejów
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie ul. Targowa 21, 99-210 Uniejów
Biblioteka Publiczna w dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
Czytelnia i Wypożyczalnia Naukowa nr VI, Wypożyczalnia nr 30: ul. Ks.J. Chrościckiego 2, 02-421 Warszawa

Wypożyczalnia nr 28, ul. 1-go Sierpnia 36a, 02-134 Warszawa

Wypożyczalnia nr 71, ul. Astronautów 1, 02-154 Warszawa

Wypożyczalnia nr 17, al. Jerozolimskie 200, 02-486 Warszawa

Bielański Ośrodek Kultury w Warszawie ul. Goldoniego 1, 01-913 Warszawa
Dom Spotkań z Historią w Warszawie ul. Karowa 20 00-324 Warszawa
Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie ul. Pańska 3, 00-124 Warszawa
Nowy Teatr w Warszawie ul. Madalińskiego 10/16, 02-513 Warszawa
Państwowe Ognisko Artystyczne “Nowolipki” Plac Bankowy 3/5, 00-950 Warszawa
Stara Prochownia w Warszawie ul. Boleść 2, 00-259 Warszawa
Miejska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu Filia nr 1: ul. Sztabowa 98, Wrocław

Filia nr 23: ul. Bulwar Ikara 29-31, Wrocław

Filia nr 29: ul. Mikołaja Reja 1, Wrocław

Filia nr 58: Mediateka – Plac Teatralny 5, Wrocław

Strefa Kultury Wrocław ul. Świdnicka 8b, 50-067 Wrocław
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy ul. Dzieci Wrzesińskich 13, 62-300 Września
Muzeum Regionalne im. Dzieci Wrzesińskich
ul. Dzieci Wrzesińskich 13, 62-300 Września
Wrzesiński Ośrodek Kultury ul. Kościuszki 21, 62-300 Września

 

 




 

 

 

Domy Pomocy Społecznej i inne jednostki publiczne
świadczące usługi bytowo-opiekuńcze
Środowiskowy Dom Samopomocy w Fabianowie ul. Przemysłowa 4B, 63-330 Fabianów
Dom Pomocy Społecznej “Zacisze” w Katowicach ul. Traktorzystów 42, 40-695 Katowice
Wielkopolski Ośrodek Adopcyjny w Lesznie ul. Jana Pawła II 12, 64-100 Leszno
Wielkopolski Ośrodek Adopcyjny w Pile ul. Drygasa 29, 64-920 Piła
Dom Pomocy Społecznej “Budowlani” w Warszawie ul. Elekcyjna 6, 01-128 Warszawa
Dom Pomocy Społecznej im. “Matysiaków” w Warszawie ul. Arabska 3, 03-977 Warszawa
Dom Pomocy Społecznej “Na Przedwiośniu” w Warszawie ul. Przedwiośnie 1, 04-748 Warszawa
Dom Pomocy Społecznej “Syrena” w Warszawie ul. Syreny 26, 01-150 Warszawa
Dom Pomocy Społecznej “Wójtowska” w Warszawie ul. Wójtowska 13, 00-224 Warszawa
Warsztat Terapii Zajęciowej we Wrześni
ul. Gen. Sikorskiego 36, 62-300 Września