Tłumacz on-line języka migowego dla firm i instytucji


Czym jest internetowy Tłumacz on-line języka migowego?

Nasza aplikacja internetowa Tłumacz on-line języka migowego umożliwia wideokonferencję z naszymi wykwalifikowanymi tłumaczami PJM i SJM przez Internet, którzy na bieżąco pośredniczą w rozmowie z osobą głuchą. Dzięki naszemu wsparciu Państwo zapewnią profesjonalne wsparcie osobom głuchym!  

Świadczymy usługę Tłumacza on-line języka migowego już na terenie całej Polski  - zarówno w Urzędach, Instytucjach, Szpitalach jak i prywatnych firmach. Kliknij, aby zobaczyć gdzie jesteśmy.

 

Co jest potrzebne, aby zapewnić dostępność głuchym klientom i petentom? 

Wystarczy posiadanie sprzętu komputerowego z kamerką, łącze Internetowe o odpowiednich parametrach oraz słuchawki z mikrofonem, aby móc się połączyć z Tłumaczem on-line języka migowego.

 

Czy usługa jest opłacalna? 

Nasza usługa należy do najtańszych opcji zapewniania dostępności osobom głuchym. Nie wymaga zatrudnienia profesjonalnego tłumacza polskiego języka migowego ani przeszkolenia personelu (należy wyłożyć co najmniej kilka tysięcy złotych na start aby pracownik osiągnął  komunikatywny stopień ze znajomości PJM, w późniejszym czasie należy wznawiać kursy przypominające). Nasza oferta jest dostosowywana do Państwa potrzeb - zachęcamy do nawiązania kontaktu, aby poznać ofertę Tłumacza on-line języka migowego: 

 

KONTAKT

  • e-mail: bozenakunat@pzg.warszawa.pl, 
  • telefoniczny: 882 088 890,  22 619 92 95.